جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
16:46:27 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارت مرغداری‌ها از آنفلوآنزای پرندگان تا ۱۵ اسفند پرداخت می‌شود
خسارت مرغداری‌ها از آنفلوآنزای پرندگان تا ۱۵ اسفند پرداخت می‌شود
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان گفت: خسارتی که به مرغداری‌ها در اثرآنفولانزا وارد شده است نیمه اول اسفند پرداخت می‌شود. مسعود غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: حدود ده روز پیش از طریق گزارش‌های مردمی مطلع شدیم ۸گونی لاشه مرغ تخم‌گذار در اطراف منطقه پل آجری پیدا شده است. وی ادامه داد: پس […]

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان گفت: خسارتی که به مرغداری‌ها در اثرآنفولانزا وارد شده است نیمه اول اسفند پرداخت می‌شود.

مسعود غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: حدود ده روز پیش از طریق گزارش‌های مردمی مطلع شدیم ۸گونی لاشه مرغ تخم‌گذار در اطراف منطقه پل آجری پیدا شده است.

وی ادامه داد: پس از آزمایش بر روی نمونه‌های این مرغ‌ها، مشخص شد به دلیل آنفولانزا تلف شده‌اند، این لاشه‌ها به صورت بهداشتی دفن و ضدعفونی‌های لازم نیز انجام شد. همچنین شناسایی شخصی که اقدام به این کار کرده در حال پیگیری است.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان گفت: آنفولانزا در واحدهای پروانه دار و بی پروانه سطح شهرستان دیده شده است و تصمیم‌گیری برای ادامه فعالیت یا جلوگیری از فعالیت مرغداری‌های بدون پروانه در حیطه اختیارات شهرستان نیست و تصمیم‌گیری در این مورد باید از طریق استان و نهایتاً کشور انجام شود.

غفاری یادآور شد: خسارتی که به مرغداری‌ها در اثرآنفولانزا وارد شده است در نیمه اول اسفندماه پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برای شادی مردم بیشتر باید تلاش کرد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد