شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
15:10:11 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خدمات گردشگری باید برای تمام ارگان‌های مشارکتی منفعت داشته باشد
خدمات گردشگری باید برای تمام ارگان‌های مشارکتی منفعت داشته باشد
به گزارش خبرنگار مهر، امیراحمد زندآور پیش از ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: خدمات گردشگری متنوع و مفرحی را باید برای گردشگران فراهم سازیم و لازم است تمام خدمات گردشگری با هزینه‌ای ارائه شود که برای تمام ارگان های مشارکتی منفعت داشته باشد. وی بیان داشت: با توجه به […]

به گزارش خبرنگار مهر، امیراحمد زندآور پیش از ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: خدمات گردشگری متنوع و مفرحی را باید برای گردشگران فراهم سازیم و لازم است تمام خدمات گردشگری با هزینه‌ای ارائه شود که برای تمام ارگان های مشارکتی منفعت داشته باشد.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه امروز گردشگری اولویت اول و مورد تاکید تمام مسئولان استانی است باید در گام نخست ساختار و تشکیلات گردشگری به سازمان یا مدیریت گردشگری زیر نظر شهرداری تغییر یابد تا بتوانیم در طول سال خدمات و برنامه های گردشگری را طرح ریزی و عملیاتی کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان اعلام کرد: به منظور توسعه گردشگری و اشتغال زایی در همین مسیر لازم است از ظرفیت بخش خصوصی بهره ببریم.

وی گفت: به طور معمول هزینه هایی که در حوزه گردشگری استفاده می شود مشخص نیست و لازم است در این عرصه شفاف سازی شود و تمام خدمات قابل محاسبه باشد و با سنوات گذشته مقایسه و مورد تحلیل واقع شود.

زندآور اضافه کرد: امسال اقدامات خوبی در عرصه گردشگری برای مسافران نوروزی را شاهد خواهیم بود و لازم است که در این عرصه اطلاع رسانی های لازم صورت گیرد و با استفاده از ابزار و برنامه های مختلف اقدام به جذب گردشگر کنیم.

وی بیان داشت: شهرداری اصفهان باید به مباحث گردشگری بسیار قوی ورود کند، زیرا رونق گردشگری نه تنها روحیه شادی را در بین مردم شهر تقویت می کند، بلکه می‌تواند برای شهر رونق اقتصادی داشته باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اسکان بیش از ۳۲۲هزار مسافر در آموزشگاه‌های استان اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد