یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
2:44:47 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حماسه ۹ دی بی‌نظیر و بی‌بدیل بود
حماسه ۹ دی بی‌نظیر و بی‌بدیل بود
مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: حماسه ۹ دی بی‌نظیر و بی‌بدیل بود و ملت ایران بار دیگر با آرمان‌های امام(ره) و رهبری تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اصفهان، حجتالاسلام عباسعلی حیدری، ظهر امروز در دیدار با جمعی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی ارامنه دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با آرزوی علو درجات برای روح دانشجویانی که در حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دار فانی را وداع گفتند و آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده این عزیزان و نیز آرزوی سلامت و شفای عاجل برای مجروحان، گفت: خداوند متعال انسان را آفرید و لطف او باعث شد که برای سعادت بشر، پیامبران و انبیاء را برگزیند. این هدایت و راهنمایی از جانب خداوند، بزرگترین لطف است.

وی افزود: خداوند، پیامبران را در هر مقطعی مبعوث کرد تا با معجزات خاص خود در آن زمان، انسانها را به راه خداوند متعال دعوت کنند. حضرت عیسی(ع) نیز بهعنوان یکی از این پیامبران دارای کرامات و معجزات متعددی بود که همه دارای محور مشترکی به نام هدایت بود. دین اسلام در خصوص حضرت مریم(ع) دیدگاهی فاخر و زیبا دارد. قرآن کریم در اوج فصاحت و بلاغت، حضرت مسیح و مادرش را تقدیس کرد. همین دیدگاه در خصوص دین مسیح، باعث تقویت اسلام شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: در کشور ما، پیروان مذاهب و ادیان توحیدی، زندگی فاخر و مسالمتآمیزی در کنار ایرانیان دارند که بیانگر دیدگاه به دور از تبلیغات مسموم در کشور جمهوری اسلامی ایران است. اقلیتهای دینی دارای زندگی آرام در کنار مسلمانان هستند و همین اقلیتها در دوران مختلف برای کشور ما نقشآفرینی کردند.

حیدری تصریح کرد: بعد از فتنه آمریکایی ـ اسرائیلی سال ۸۸ که دشمنان ما و اجانب برای ایجاد خلل در کار نظام طراحی کرده بودند، اقشار مختلف مردم وارد صحنه شدند و حماسه بسیار عظیم ملی ۹ دی را در مقابل چشم همگان رقم زدند. حماسهای که بینظیر و بیبدیل بود.

خبر جدید  استکبار دوباره به دنبال طراحی فتنه است/ جدیدترین فتنه، اقتصادی است

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد