چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
10:11:22 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حقوق و مزایای کارگران و کارکنان به موقع پرداخت شود
حقوق  و مزایای کارگران و کارکنان به موقع پرداخت شود
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در بیست و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: باید به پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان توجه شود و تمامی دست اندرکاران بسیج شوند تا مطالبات این عزیزان به موقع پرداخت شود. وی افزود: لایحه کمک به دانش آموزان بی بضاعت که […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در بیست و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: باید به پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان توجه شود و تمامی دست اندرکاران بسیج شوند تا مطالبات این عزیزان به موقع پرداخت شود.

وی افزود: لایحه کمک به دانش آموزان بی بضاعت که همه ساله در چنین ایامی به شورا ارسال می شد مورد پیگیری قرار بگیرد و چنانچه قصد بر کمکی به این عزیزان هست با کمبود زمان در اجرا مواجه نشویم.

نصر اصفهانی گفت: به پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان توجه شود و تمامی دست اندرکاران بسیج شوند تا مطالبات این عزیزان به موقع پرداخت شود.

پرداخت حقوق کارگران

وی ادامه داد: مطالبات پیمانکاران در پایان سال مورد التفات قرار بگیرد و چنانچه امکان پرداخت کلی آن وجود ندارد، حداقل بخشی از این مطالبات پرداخت شود تا آنها نیز بتوانند حقوق و مزایای کارگران و کارکنانشان را پرداخت کنند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای ستاد مسافران نوروزی تاکید کرد: امیدواریم برنامه ریزی این عزیزان منجر به میزبانی مطلوب و مناسبی که در شأن اصفهان و مردم عزیز آن است شود و میهمانان گرامی ما خاطرات خوبی را از سفر به اصفهان در حافظه خودشان ثبت کنند و این خاطرات دل انگیز زمینه سفرهای بعدی را برای خودشان و دیگران رقم بزند و قطعاً یکی از مأموریت این ستاد برد نمودن و جلا دادن دارایی های ارزشمند مادی و معنوی شهر اصفهان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بازنگری طرح جامع شهرهای اصفهان با رویکرد آمایش شهری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد