چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
12:01:56 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور کاشان در چهارمین دوره معرفی و انتخاب پایتخت کتاب ایران
حضور کاشان در چهارمین دوره معرفی و انتخاب پایتخت کتاب ایران
مصطفی جوادی مقدم در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: شهرستان کاشان با ارسال ۴۰ طرح، برای چهارمین سال پیاپی، در چهارمین دوره معرفی و انتخاب پایتخت کتاب ایران حضور یافت. وی اجرایی شدن و قابلیت عملیاتی کردن طرح ها را ویژگی های لازم برای طرح های امسال برشمرد و افزود: ساعت مطالعه […]

مصطفی جوادی مقدم در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: شهرستان کاشان با ارسال ۴۰ طرح، برای چهارمین سال پیاپی، در چهارمین دوره معرفی و انتخاب پایتخت کتاب ایران حضور یافت.

وی اجرایی شدن و قابلیت عملیاتی کردن طرح ها را ویژگی های لازم برای طرح های امسال برشمرد و افزود: ساعت مطالعه مادران و پدران، یک صبح یک کتاب، کتاب گردی دانش آموزان، تجهیز و راه اندازی اتوبوس ترویج کتاب، یک ماه با کتاب و نمایش خیابانی کتاب بخشی از ٤٠ طرح ارسالی کاشان به دبیرخانه مرکزی انتخاب پایتخت کتاب ایران بوده است.

کاشان در طول سه سال گذشته یکی از نامزدهای برتر پایتخت کتاب ایران بوده است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با اشاره به اینکه آئین پایانی چهارمین دوره انتخاب پایتخت کتاب ایران هفتم اسفند ١٣٩٦ به میزبانی تهران برگزار خواهد ‌شد، شهرهای اهواز، نیشابور و بوشهر پیش تر عنوان پایتخت کتاب ایران را به خود اختصاص دادند و کاشان نیز در طول سه سال گذشته یکی از نامزدهای برتر پایتخت کتاب ایران بوده است.

وی با تاکید بر اینکه کاشان برای چهارمین سال متوالی در طرح انتخاب پایتخت کتاب ایران شرکت کرده است، تصریح کرد: سال گذشته کاشان با ارائه ٦٠ طرح در سومین دوره از طرح پایتخت کتاب ایران شرکت کرد که تشکیل باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان، صبحگاه کتاب، زنگ کتاب پدر و مادر و اهدای ٥٠ میلیون ریال کتاب به کتابخانه های مدارس از جمله آنها بوده است.

کاشان در زمره ۵ کاندیدای نهایی عنوان «پایتخت کتاب ایران» در سال ۹۵

جوادی مقدم اضافه کرد: بدین ترتیب سال گذشته از میان ۱۰۳ شهر شرکت کننده در سومین دوره از جشنواره  «انتخاب پایتخت کتاب ایران» ٢٠ شهر از جمله کاشان برای راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی معرفی شدند و در نهایت این شهرستان در زمره یکی از ۵ کاندیدای نهایی کسب این عنوان قرار گرفت.

خبر جدید  انارک نائین لرزید

حضور ۴ روستای کاشان در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

وی با بیان اینکه چهار روستای اِسترک، سن سن، بُرزآباد و حُسنارود نیز با ارائه چهار طرح در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب امسال شرکت کرده اند، ابراز داشت: سال گذشته نیز روستای «علوی» کاشان از میان یک هزار روستای شرکت کننده در طرح سومین جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» کشور، به عنوان یکی از ١٠ روستای برتر دوستدار کتاب کشور معرفی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تاکید کرد: روستای علوی با ارائه برنامه های متنوع فرهنگی در زمینه کتاب و کتابخوانی و همچنین طرح‌های جدید برای ایجاد انگیزه بین جوانان و نوجوانان برای مطالعه موفق به کسب این رتبه شده است و امیدواریم امسال نیز روستاهای کاشان موفقیت سال گذشته را تکرار کنند.

گفتنی است ۱۵۰ شهر از ۳۰ استان کشور برای کسب عنوان چهارمین پایتخت کتاب ایران در سال ۹۶ رقابتی دوستانه دارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد