پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
17:26:03 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور پرشور ملت پاسخی کوبنده به مستکبران بود
حضور پرشور ملت پاسخی کوبنده به مستکبران بود
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، آیت اله سیدعلی طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، اظهار کرد: حضور مقتدرانه مردم و مسئولان زرینی دیگری بر وحدت و شجاعت و پیوند ناگسستنی این ملت با انقلاب را رقم زد. امام جمعه گلپایگان گفت: این حضور پرشور ملت انقلابی در عرصه بین‌المللی پاسخی کوبنده به یاوه‌گویی مقامات […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، آیت اله سیدعلی طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، اظهار کرد: حضور مقتدرانه مردم و مسئولان زرینی دیگری بر وحدت و شجاعت و پیوند ناگسستنی این ملت با انقلاب را رقم زد.

امام جمعه گلپایگان گفت: این حضور پرشور ملت انقلابی در عرصه بین‌المللی پاسخی کوبنده به یاوه‌گویی مقامات آمریکا و سران غربی بود تا ملت ایران  را تهدید نکنند.

وی افزود: این حضور حماسی ملت پاسخ محکمی به ضد انقلابیون خارج نشین و اغتشاشگران بود که با گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب دست از دشمنی از این کشور برنداشته‌اند.

طهماسبی تأکید کرد: این حماسه عامل پیشرفت،  اقتدار و امنیت ایران اسلامی است و باید دولت‌مردان نیز در  رفع مشکلات اقتصادی تلاض مجاهدانه کنند.

وی گفت: این حضور پرشور ملت نشان داد با رقم مشکلات اقتصادی، اما مردم همچنان در حفظ  انقلاب و آرمان‌های نظام  ایستادگی می‌کنند، و هرگز نمی‌گذارند آسیبی به کشور وارد شود.

امام جمعه گلپایگان تصریح کرد: حضور پر رنگ نسل سوم انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه نشان داد انقلاب اسلامی با وجود تبلیغات دشمنان در حال رویش است.

وی تأکید کرد: باید مسئولان به این جوانان افتخار کنند و در جهت رفع مشکلات به ویژه اشتغال آنان مجاهدانه تلاش کنند و به شعار بسنده نکنند.

طهماسبی گفت: سقوط هواپیمای اف ۱۶ رژیم صهیونیستی توسط نیروهای مقاومت نشان دهنده اقتدار و قدرت نظامی نیروهای مقاومت است./

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  جستجوها برای یافتن سومین گمشده «مرنجاب» همچنان ادامه دارد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد