یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
13:43:57 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور پرشور مردم در راهپیمایی مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند
حضور پرشور مردم در راهپیمایی مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند
به گزارش خبرنگار مهر، سردار مهدی معصوم‌بیگی پیش از ظهر یک شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی امسال مطابق پیش بینی رهبر معظم انقلاب وصف ناشدنی بود و مردم همچون همیشه وفاداری خود به انقلاب و نظام را به دنیا نشان دادند. وی با بیان اینکه حضور […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مهدی معصوم‌بیگی پیش از ظهر یک شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی امسال مطابق پیش بینی رهبر معظم انقلاب وصف ناشدنی بود و مردم همچون همیشه وفاداری خود به انقلاب و نظام را به دنیا نشان دادند.

وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در استحکام پایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران نقشی بی بدیل دارد، تاکید کرد: حمایت همیشگی مردم که با وجود تمامی مشکلات در کشور از همراهی انقلاب و دفاع از ارزش‌های نظام دست بر نمی‌دارند مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان حضور مردم در صحنه‌های دفاع از نظام را همیشگی خواند و ابراز داشت: این حضور پرشور مردم در انقلاب، دفاع مقدس و صحنه‌های مختلف حمایت از نظام، انقلاب وظایف مسئولان را بیش از پیش سنگین می‌کند و امیدواریم تمامی مسئولان کشور به درستی به این مردم وفادار خدمت کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توقیف پژو پارس با 143 کیلو تریاک در اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد