جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
14:06:18 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور هنرمندان صنایع دستی شهرستان آران وبیدگل در دوره تخصصی کارآفرینی
حضور هنرمندان صنایع دستی شهرستان آران وبیدگل در دوره تخصصی کارآفرینی
رئیس اداره میراث فرهنگی، شهرستان آران و بیدگل از برگزاری کارگاههای آموزشی در حاشیه نمایشگاه طلوع فجر دانشگاه جامع علمی و کاربردی دکتر حسین عظیمی ویژه هنرمندان صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل خبر داد . به گزارش برنا از اصفهان، صبح امروز ۲۵ بهمن ماه، جواد صدیقیان رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و […]

رئیس اداره میراث فرهنگی، شهرستان آران و بیدگل از برگزاری کارگاههای آموزشی در حاشیه نمایشگاه طلوع فجر دانشگاه جامع علمی و کاربردی دکتر حسین عظیمی ویژه هنرمندان صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل خبر داد .

به گزارش برنا از اصفهان، صبح امروز ۲۵ بهمن ماه، جواد صدیقیان رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بید گل با اعلام این خبر افزود: به منظور بروز رسانی اطلاعات تولید کنندگان صنایع دستی دوره های آموزشی کارآفرینی، بازاریابی الکترونیک صنایع دستی و دوره تخصصی CRM (ارتباط با مشتری) مرتبط با توسعه صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.

او در ادامه افزود: فراگیران این دوره های آموزشی عمدتاً از شاغلین بخش تولید صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل بوده که با گذراندن این دوره میتوانند در جهت ارتقاء کیفیت محصول با بازاریابی مناسب برای ورود به بازار های داخلی و خارجی به نحوی شایسته اقدام نمایند.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل گفت: هدف از برگزاری این دوره ارتقای توان علمی و عملی شاغلان صنایع ‌دستی و آشنایی هنرمندان صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل با شیوه‌های نوین کار آفرینی و ایجاد کسب و کار آنان است

صدیقیان در پایان تاکید کرد: این دوره ها توسط واحد آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی دکتر حسین عظیمی شهرستان آران و بیدگل و با استفاده از اساتید برجسته حوزه بازاریابی و تبلیغات برگزار گردیده و به شرکت کنندگان نیز گواهی‌نامه معتبر آموزشی اعطا خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فرش قرمزی برای گستردن جلوی پای سرمایه گذاران نداریم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد