سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹
16:21:02 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشانه اقتدار ملی است
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشانه اقتدار ملی است
گروه سیاست و اقتصاد: یک نماینده مجلس با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه اقتدار ملی است، گفت: دشمنی‌ها با نظام جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که این نظام در زمینه‌های مختلف پیشرفت کرده و همین پیشرفت‌ها، دشمن را کلافه کرده است. سید محمدجواد ابطحی، نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در […]

گروه سیاست و اقتصاد: یک نماینده مجلس با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه اقتدار ملی است، گفت: دشمنی‌ها با نظام جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که این نظام در زمینه‌های مختلف پیشرفت کرده و همین پیشرفت‌ها، دشمن را کلافه کرده است.

سید محمدجواد ابطحی، نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در عرصه داخلی نشانگر وحدت همه گروه‌ها و جناح‌ها و نیز علاقمندی و پایداری مردم به ولایت‌فقیه و اصل نظام است.

وی افزود: مردم با وجود همه فشارها، تنگناها و گله‌مندی‌ها، اما از انقلابی که دستاورد خون سیصد هزار شهید و ثمره ۱۴۰۰ سال مجاهدت اولیاء و پیشوایان الهی محسوب می‌شود، پاسداری می‌کنند.
وی بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشانه اقتدار ملی و استحکام هویت ملی است و اینکه دشمنان علی‌رغم تمام ترفندهایی که علیه ملت مظلوم ایران به کار گرفته‌اند، نتوانسته‌اند به اهداف خود دست یابند و این پیام روشن را مخابره می‌کند که ملت ایران همچنان در مقابل زورگویی‌ها و زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه ایستاده است و از عزت و استقلال و آزادی کشورش دفاع می‌کند.
ابطحی با اشاره به حوادثی که در ماه گذشته در کشور اتفاق افتاد، گفت: دشمنان تصور می‌کردند که می‌توانند بر موج مطالبات به حق مردم سوار شده، کشور را به آشوب کشانده و زمینه تجزیه آن و بازگشت نظام سلطه را فراهم کنند. امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن در شرایطی برگزار می‌شود که ما فاصله زیادی با اغتشاشات ماه گذشته نداریم و پلشتی اغتشاشگران در ذهن و یاد مردم به جای مانده که چگونه به بیت‌المال و جان و مال مردم لطمه زدند، به پرچم جمهوری اسلامی توهین کرده و ارزش‌های والای انسانی و اسلامی را به سخره گرفتند؛ بنابراین معتقدم راهپیمایی امسال با شعار حمایت از نظام و انقلاب، رفع مشکلات اقتصادی و برقراری عدالت اجتماعی، درک و فهم بالای ملت ایران را به نمایش می‌گذارد.
وی خاطر نشان کرد: دشمنان با سیاه‌نمایی و ارائه آمارهای غلط تلاش می‌کنند تا نشان دهند که مردم ایران دست از حمایت از نظام کشیده‌اند، در حالی که طبق نظرسنجی دانشگاه مریلند و مراکز دیگر، ۸۵ درصد مردم ایران به نظام وفادارند و حدود ۷۰ درصد نگران وضعیت اقتصادی هستند، ولی با این حال میان اصل نظام با برخی از مسئولانی که نفوذی یا ناکارآمد بوده و یا بر اساس روابط روی کار آمده‌اند، تفاوت قائل می‌شوند که نشان‌دهنده شعور والای مردم ایران است.
این نماینده مجلس تصریح کرد: همین که دشمنان بر طبل دشمنی خود کوبیده و میلیاردها دلار هزینه می‌کنند تا جامعه‌شناسان، روانشناسان و نخبگان راه‌های مقابله با ملت ایران را به آنها ارائه دهند، نشانگر این است که نظام جمهوری اسلامی مقتدرانه ایستاده، وگرنه کسی با شکست خورده و زمین خورده کاری ندارد. از طرف دیگر، مشخص می‌باشد که نظام در زمینه‌های علمی، نظامی و اقتصادی پیشرفت داشته و همین پیشرفت‌ها دشمن را کلافه کرده است.
وی افزود: حضور فرهنگی، سیاسی و نظامی ایران در خاورمیانه و ضرب شستی که به ایادی و اذناب نظام سلطه نشان داده است، دشمنان را به خشم و عصبانیت وا داشته و این نقطه قوت ماست تا دشمن بداند راهی که ملت ایران در طول چهل سال گذشته در پیش گرفته، همچنان ادامه دارد؛ بنابراین نفس دشمنی نظام سلطه و عصبانیت آن به دلیل تأثیرگذاری انقلاب حتی در خارج از منطقه خاورمیانه است. دشمنی‌ها نشان می‌دهد که ما راه را درست می‌پیماییم، اگر چه پیمودن این راه و دستیابی به عزت و استقلال و آزادی هزینه دارد، ولی ملت ما ثابت کرده است که این هزینه‌ها را می‌پردازد. مردم ایران بزرگوارند و می‌طلبد که مسئولان نظام در بخش‌های مختلف بیشتر به فکر این مردم مظلوم باشند.

خبر جدید  رواج آیین‌های غربی، نتیجه تلاش برای حذف آیین‌های شاد و بومی است

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد