یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
13:11:50 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تاثیرات جهانی خواهد داشت
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تاثیرات جهانی خواهد داشت
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین دهقان پیش از ظهر یک شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هیچ‌گاه از توطئه و اقدام بر علیه ارزش‌های انقلابی و نظام اسلامی جمهوری اسلامی ایران دست برنداشته‌اند. دشمنان با همراهی ملت ایران در نقشه‌های آشکار و […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین دهقان پیش از ظهر یک شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هیچ‌گاه از توطئه و اقدام بر علیه ارزش‌های انقلابی و نظام اسلامی جمهوری اسلامی ایران دست برنداشته‌اند.

دشمنان با همراهی ملت ایران در نقشه‌های آشکار و پنهان خود هرگز پیروز نشدند

وی افزود: سران استکباری و دشنام نظام از ابتدای انقلاب با راه‌اندازی جنگ، تحریم، ترور و امروز با راه‌اندازی جنگ فرهنگی در پی ضربه‌ زدن به نظام ما بودند که به لطف الهی، تدابیر رهبر معظم انقلاب و همراهی مردم در نقشه‌های آشکار و پنهان خود هرگز پیروز نشدند.

مشاور فرمانده کل قوا در امور صنایع دفاعی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ریشه در همراهی مردم ایران دارد، تاکید کرد: مردم ایران اسلامی در هر کجا احساس کردند دشمنان در پی ضربه زدن به درخت انقلاب و نظام هستند با تمام وجود به عرصه دفاع از دین و میهن گام نهادند و نقشه‌های دشمنان را خنثی و آنها را از اهداف خود نا امید ساختند.

ملت ایران هرگز از اصول و مبانی انقلاب و ولایت فقیه دست نمی‌کشد

وی ادامه داد: همراهی ۳۹ ساله ملت ایران با انقلاب و حضور پرشور آنها در هر سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان ملت ایران هرگز از اصول و مبانی انقلاب و حمایت از ولایت فقیه دست نمی‌کشد.

سردار دهقان تصریح کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز پیش‌بینی کردند حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بسیار باشکوه‌تر از هر سال است که به یقین تاثیرات آن را در منطقه و جهان شاهد خواهیم بود.

خبر جدید  پاکسازی سایت باستانی ویگل و محوطه های تاریخی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد