یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
10:58:23 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور در راهپیمایی قدردانی از رشادت های رزمندگان است
حضور در راهپیمایی قدردانی از رشادت های رزمندگان است
علی رحمانی در  حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن  در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، اظهارکرد: برای تشکیل انقلاب اسلامی بسیاری از نخبگان جامعه به میدان آمدند و با خون و رشادت های خود انقلاب اسلامی را تشکیل دادند. وی افزود: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از رشادت های رزمندگان […]

علی رحمانی در  حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن  در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، اظهارکرد: برای تشکیل انقلاب اسلامی بسیاری از نخبگان جامعه به میدان آمدند و با خون و رشادت های خود انقلاب اسلامی را تشکیل دادند.

وی افزود: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از رشادت های رزمندگان و شهدا است که با نیت خالصانه برای تشکیل و حفظ اصل انقلاب به صحنه آمدند و استقلال و عزت کشورمان را رقم زدند.

فرماندار شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه اهداف نظام بسیار متعالی و منجر به سربلندی کشور است، تصریح کرد: بین اهداف اصیل و توصیه های رهبر کبیر انقلاب اسلامی در خصوص انقلاب در برخی از مقاطع زمانی فاصله ایجاد شده و این موضوع نارضایتی هایی را ایجاد کرده که باید این فاصله ها کم شود.

وی با بیان اینکه مردم با اصل نظام مشکلی ندارند، خاطرنشان کرد: برخی از مسئولان در دوران انقلاب اسلامی در مسئولیت های خود کوتاهی کرده اند و باید این کوتاهی ها را جبران کنند و رضایت مردم را به دست آوردند و دستگاه های نظارتی مانع از کوتاهی مسئولان در فعالیت های آن ها شوند.

رحمانی با بیان اینکه مردم کوتاهی بعضی از مسئولان را به پای اصل نظام و اهداف این انقلاب نمی نویسند، گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی تاییدی بر اصل نظام و عشق آن ها به انقلاب و اهداف نظام است و مسئولان باید قدردان این حضور باشند و به مردم خدمت کنند.

وی از هوشمندی مردم شهرستان تیران و کرون در خصوص اتفاقات دی ماه امسال تقدیر کرد و یادآورشد: در حالی که در برخی از مناطق کشور ناامن شده بود، اما هوشمندی مردم  تیران و کرون سبب حفظ آرامش این شهرستان شد و هیچ گونه تحرک ضد انقلابی صورت نگرفت.

خبر جدید  ویدئو / احتمال حضور پهپاد و بالگرد در محل سقوط هواپیما

فرماندار شهرستان تیران و کرون خاطرنشان کرد: مردم شهرستان تیران و کرون هوشمند و ولایت مدار هستند و همواره در صحنه های مختلف نظام حضور پیدا می کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد