جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
14:08:00 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور با شکوه مردم نقش زرینی بر تاریخ ثبت کرد
حضور با شکوه مردم نقش زرینی بر تاریخ ثبت کرد
جواد سلطانی امروز (یکشنبه) در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان مبارکه، اظهار کرد: فروپاشی نظام سلطنتی و دیکتاتوری طاغوت با سابقه ۲۵۰۰ ساله و استقرار نظام مردم سالاری دینی، مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است. وی افزود: حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بیش از ۹۸ درصد […]

جواد سلطانی امروز (یکشنبه) در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان مبارکه، اظهار کرد: فروپاشی نظام سلطنتی و دیکتاتوری طاغوت با سابقه ۲۵۰۰ ساله و استقرار نظام مردم سالاری دینی، مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

وی افزود: حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بیش از ۹۸ درصد آرای مردم به تثبیت رسید.

سلطانی با بیان اینکه شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی گویای یک واقعیت تاریخی بود، خاطر نشان کرد: با انقلاب اسلامی از یک طرف سلطه قدرت های خارجی بر کشور ما پایان یافت و از طرف دیگر با حفظ استقلال کشور و عزت ما مسیرهای تحول و عزت جمهوری اسلامی آغاز شد و اکنون نیز با اتحاد مردم و حضور پرشور مردم در همه صحنه ها تداوم دارد.

سرپرست فرمانداری مبارکه با بیان اینکه انقلاب اسلامی آغازگر تحولات اساسی و بنیادین در معادلات منطقه ای و بین المللی است، افزود: رسیدن به پیشرفت های اساسی در حوزه های اقتصادی، سیاسی، علمی، بهداشتی، دفاعی و نظامی و … از جمله دستاوردهایی است که جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آورد.

وی افزود: مردم عزیز و ولایت مدار شهرستان مبارکه همواره با حضور هوشمندانه خود باعث حفظ و استمرار نظام شده اند.

سلطانی با قدردانی از حضور همه مردم انقلابی شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: مردم امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور پرشور خود مشت محکمی به دهان دشمنان قسم خورده نظام و استکبار جهانی زدند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دعوت آیت الله مظاهری برای حضور تماشایی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد