جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
14:49:17 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جوان ایرانی پیشرو و پیشگام جوانان دنیا است
جوان ایرانی پیشرو و پیشگام جوانان دنیا است
گروه اجتماعی: استاندار اصفهان گفت: جوان ایرانی پیشرو و پیشگام جوانان دنیا است و امروزه آگاهی و رشد سیاسی، آگاهی به حقوق خود و مردم، جریان آزاد اطلاع رسانی و تاکید رییس جمهور بر حقوق شهروندی از جمله نعمت‌های جوانان ایرانی می‌باشد و این موارد مبانی بزرگ شدن، رشد و تعالی و اندیشه ورز شدن […]

گروه اجتماعی: استاندار اصفهان گفت: جوان ایرانی پیشرو و پیشگام جوانان دنیا است و امروزه آگاهی و رشد سیاسی، آگاهی به حقوق خود و مردم، جریان آزاد اطلاع رسانی و تاکید رییس جمهور بر حقوق شهروندی از جمله نعمت‌های جوانان ایرانی می‌باشد و این موارد مبانی بزرگ شدن، رشد و تعالی و اندیشه ورز شدن جوانان را فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده در مراسم زنگ انقلاب که به صورت نمادین در هنرستان ماندگار پسرانه ابوذر برگزار شد، اظهار کرد: افتخار داریم که سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم و به ایثار و رشادت‌های نسل اول انقلاب ببالیم و افتخار کنیم.
وی افزود: نسل اول انقلاب با تلاش بسیار کوشیدند که دستاوردهای انقلاب، صداقت، پاکی، مدافع حق بودن، استکبار ستیزی، روی حق مردم ومظلومان ایستادن و توطئه‌های دشمن را خنثی کنند و امروز نعمت رشد و تعالی در اختیار نسل جوان است.
مهرعلیزاده با بیان اینکه بسیاری از افراد از بدو انقلاب و شکل گیری آن تلاش کردند که انقلابیون را زمین گیر کرده و آنها را از رسالتی که انجام می‌دهند، منصرف کنند، تصریح کرد: امروز هم تربیت انقلابیون ادامه پیدا کرد و با سپری شدن زمان در سال ۵۷ همین بچه‌های انقلاب ، بزرگ و این جوانان، یاران و سربازان امام (ره) شدند و برای استقرار آزادی به جای استیلای ظلمت در خیابان‌ها حضور پیدا کردند.
مهرعلیزاده با بیان اینکه رژیم شاهنشاهی به مبارزه با آنها برخاست و با به تیر بستن دانش آموزان و دانشجویان برای جلوگیری از وقوع انقلاب از هیچ جنایتی در این زمینه دریغ نکرد، افزود: همت مردم غیور ایران و ارادت به اسلام و اعتقاد آنها به آرمان‌هایشان همه این توطئه‌ها را نقش بر آب کرد و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
استانداراصفهان به تحریم‌های امروز دشمنان اشاره و خاطر نشان کرد: امروز هم تحریم‌های بانکی، کشتیرانی، بیمه و موارد دیگر از تحریم‌های هوشمندانه دشمنان وجود دارد که در جهت تهدید و زمین‌گیر کردن انقلاب اسلامی است.
مهرعلیزاده تصریح کرد: دشمن هر طور که بتواند تلاش می‌کند تا روحیه مبارزه و انقلابی گری را از مردم بگیرد و آنها را از این کار بازدارد.
استاندار اصفهان با بیان اینکه غیرت ایرانی و شور حسینی تحقیر را نمی‌پذیرد، افزود: دشمنان علیه ایران انواع تهدیدها را به کار می‌بندند ولی مهم این است که جوان ایران امروز دارای فهم بالایی بوده و دشمنان در حصار ناآگاهی هستند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از افراد در داخل و خارج از کشور سعی می‌کنند که با تحلیل‌های غیرعمیقی که از مطالب سیاسی دارند شروع به سم پاشی نمایند، تصریح کرد: جوانان امید آینده ایران هستند و باید با آموختن و یاد گرفتن آینده کشور ایران را بسازند و در جهت حفظ شرف و عزت ایران اسلامی تلاش کنند.
مهرعلیزاده با بیان اینکه جوان ایرانی پیشرو و پیشگام جوانان دنیا است و امروزه آگاهی و رشد سیاسی، آگاهی به حقوق خود و مردم، جریان آزاد اطلاع رسانی و تاکید رییس جمهور بر حقوق شهروندی از جمله نعمت‌های جوانان ایرانی می‌باشد، افزود: این موارد مبانی بزرگ شدن، رشد و تعالی و اندیشه ورز شدن جوانان را فراهم می‌کند.
استانداراصفهان اظهارداشت: استان اصفهان برخوردار از ۸۰۰ هزار دانش آموز است و می‌طلبد که با دقت همه چیز را تحت نظر داشته باشند و دانش آموزان باید ضمن قدر دانستن شعور و فکر و عقیده سالم خود، عملکرد مدیران و مسایل سیاسی داخل و خا رج از کشور را آگاهانه تحلیل کنند و در مسیرهای آینده قدم بردارند.

خبر جدید  برخی ارگان‌ها در ساز و کارهای توسعه شهری از نظرات شورای شهر استفاده نمی‌کنند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد