یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
12:59:46 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جنگ تحمیلی بعد از واقعه عاشورا دومین جنگ نابرابر تاریخ بود
جنگ تحمیلی بعد از واقعه عاشورا دومین جنگ نابرابر تاریخ بود
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی پیش از ظهر پنجشنبه در یادواره سرداران و ۵۰۰ شهید زرهی استان اصفهان اظهار داشت: در جنگ تحمیلی شاهد بودیم که دو امپراطور بزرگ شوروی و آمریکا به همراه مرتجعان عربی و متحدان غربی به جنگ با حق طلبان ایرانی بلند شدند و از هر ابزاری از جمله […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی پیش از ظهر پنجشنبه در یادواره سرداران و ۵۰۰ شهید زرهی استان اصفهان اظهار داشت: در جنگ تحمیلی شاهد بودیم که دو امپراطور بزرگ شوروی و آمریکا به همراه مرتجعان عربی و متحدان غربی به جنگ با حق طلبان ایرانی بلند شدند و از هر ابزاری از جمله تحریم ها و فشارهای بین المللی و حتی رسانه‌ای استفاده کردند که مانع حکومت اسلامی شوند.

وی با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی بزرگترین و نابرابرترین جنگ قرن بیستم است، ادامه داد: جنگ تحمیلی جنگ بین اسلام و معاند بود به طوری که میدان ظهور حکومت اسلامی پس از هزار و ۴۰۰ سال بود و چون دشمنان می ترسیدند که ایرانیان با اسلام خود دیگر ملت ها را همسو کنند و به ترویج اسلام اقدام کنند به جنگ با آنها برخواستند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که شهیدان در پیروزی و برد اسلام بر معاند بسیار نقش داشتند، افزود: مردم ایران با پشتیبانی از اسلام تمام تلاش خود را کردند تا بتوانند پرچم اسلام را در کشورشان برافراشته کنند و در پی استقامت و به همت خون شهیدان دشمن نیز از این کشور فرار کرد، شکست خورد و به درخشش ایران و اسلام اعتراف کرد.

فتنه تروریسم تکفیری سخت ترین فتنه بود

وی با بیان این که نور خدا حرکت کرد و مرزهای انقلاب گسترش یافت، عنوان کرد: در پی وقوع جنگ تحمیلی دشمنان اسلام هر روز شکسته تر شدند و عقب نشینی کردند و ایران با اتکا به اسلام تمام مرزهای دشمن را در نوردید و پیش رفت.

خبر جدید  اعلام پرواز های فرودگاه شهید بهشتی

سردار سلامی گفت: در آن زمان شکست دشمن برای همه روشن بود و حتی زمانی که مداخله کردند و وارد طبس شدند در آتش سوختند و امام (ره) فرمودند این تازه اول کار است و زمانی که ردای ولایت به رهبر معظم انقلاب رسید، دوران سخت‌تر شد.

وی تصریح کرد: امروز نه تنها با جنگ اقتصادی مواجهیم بلکه دشمن از همه سو ایران را محاصره کرده است و با جنگ رسانه ای و فرهنگی و ترور دانشمندان و ایجاد فتنه های داخلی و فتنه تروریسم تکفیری که خطرناک ترین نوع فتنه بود، سعی در از پای در آوردن ایران را داشت.

نفرات انتحاری دشمن نمی‌تواند از دژ مستحکم نیروی زمینی عبور کند

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که در این سالها با رهبری مقام معظم رهبری هم با دشمنان جنگیدیم و هم پیشرفت کردیم، تأکید کرد: امروز امت اسلام در پرتوی انقلاب اسلامی علیه دشمنان اسلام متحد و قوی شده است و با وجود محاصره علمی و فناوری، به دست آوردهای بزرگی دست یافته و هر روز یکی از دستاوردهای انقلاب به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اصفهان نامی ترین شهدای کشور را دارد و تمامی شهدا به ویژه داشتن شهیدانی مثل سردار شهید حاج حسین خرازی، شهید احمد کاظمی و شهید محسن حججی مایه افتخار و الگویی برای جوانان اصفهان باید باشد، ادامه داد: ملت ما تا جوانان سلحشوری دارد که جنگ را تا شرق مدیترانه پیش می‌برند؛ امنیت و آزادی دارد، مرزهای امروز ما مستحکم است و نیروی زمینی قدرتمندتر از همیشه راه را در زمین به روی دشمنان بسته است که حتی نفرات انتحاری نیز نمی‌توانند از دژ مستحکم آن‌ها عبور کنند.

خبر جدید  عکاس خبرگزاری صداوسیما برگزیده جشنواره هنر کرواسی

سردار سلامی گفت: سربازان ایران همواره با جان گذشتگی مراقب جان و مال مردم ایران هستند و تمام مرزهای کشور را چه در حوزه زمینی، دریا و هوا حراست می کنند که در همین راستا شاهد دستگیری نظامیان آمریکایی در خلیج فارس هستیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد