چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
12:06:51 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جمعیت بیماران هموفیلی در اصفهان به مرز ۵۰۰ نفر می رسد
جمعیت بیماران هموفیلی در اصفهان به مرز ۵۰۰ نفر می رسد
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، صبری نقاشیان در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: جمعیت بیماران هموفیلی در اصفهان به ۵۰۰ نفر می رسد و این در حالی است که در سطح کشور تعداد این بیماران به ۹ هزار نفر می رسد یعنی از هر ۱۰ هزار نفر یک نفر به بیماری هموفیلی مبتلا می […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، صبری نقاشیان در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: جمعیت بیماران هموفیلی در اصفهان به ۵۰۰ نفر می رسد و این در حالی است که در سطح کشور تعداد این بیماران به ۹ هزار نفر می رسد یعنی از هر ۱۰ هزار نفر یک نفر به بیماری هموفیلی مبتلا می شود.

استان اصفهان آغازگر طرح پیشگیری از تولد نوزادان هموفیلی است

وی اظهار داشت: با وجودی که اصفهان خود آغازگر طرح پیشگیری از تولد نوزادان هموفیلی بوده است اما در عمل هیچ گاه اجازه ندادند که طرح مذکور در اصفهان به اجرا گذاشته شود.

هموفیلی

وی افزود :طرح پیشگیری از تولد نوزادان هموفیلی در حالی پس از ۱۸ سال هنوز به اجرا در نیامده است که به راحتی می توان با هزینه یک و نیم تا دو میلیون تومان از افزایش جمعیت بیماران هموفیلی پیشگیری کرد.

صبری نقاشیان به تولید وازلین توسط این بیماران اشاره کرد و گفت: در این زمینه اشتغال ۲۵۰ نفر را فراهم ساختیم و به ۲۸ کشور صادرات داشته ایم .

عضو هیئت نمایندگان جامعه هموفیلی ایران شعبه اصفهان گفت: بیماران هموفیلی واقعا مغفول ماندند و در دولت های مختلف عملا هیچ حمایتی از این بیماران نشده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بازیکن گیتی پسند به مس سونگون پیوست

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد