سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
17:36:18 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جعبه سیاه طی یک گشت ۵ ساعته پیدا شد
جعبه سیاه طی یک گشت ۵ ساعته پیدا شد
رییس هیئت کوه نوردی استان اصفهان گفت: گروهی از کوهنوردان پس از گشتی پنج ساعته در منطقه سقوط جعبه سیاه را به دست آوردند. هرچند که احساس شده بود شاید این جعبه ضربه شدید خورده باشد، اما بر اساس اطلاعاتی که کوهنوردان ارائه کردند ظاهرا جعبه صحیح و سالم کشف شده است. مهدی نصر در […]

رییس هیئت کوه نوردی استان اصفهان گفت: گروهی از کوهنوردان پس از گشتی پنج ساعته در منطقه سقوط جعبه سیاه را به دست آوردند. هرچند که احساس شده بود شاید این جعبه ضربه شدید خورده باشد، اما بر اساس اطلاعاتی که کوهنوردان ارائه کردند ظاهرا جعبه صحیح و سالم کشف شده است.

مهدی نصر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما اظهار کرد: یک تیم گروه امداد کوهستان متشکل از کوه نوردان اصفهان، همدان، تهران، اصفهان و کهکیلویه و بویراحمد امروز به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: این گروه پس از گشتی پنج ساعته در منطقه سقوط جعبه سیاه را به دست آوردند. هرچند که احساس شده بود شاید این جعبه ضربه شدید خورده باشد، اما بر اساس اطلاعاتی که کوه نوردان ارائه کردند ظاهرا جعبه صحیح و سالم کشف شده است.

رییس هیئت کوه نوردی استان اصفهان ادامه داد: همراه با جعبه سیاه قطعاتی از پیکر جانباختگان نیز به پایین کوه منتقل شده است.

نصر خاطرنشان کرد: جعبه سیاه تحویل مراجع قضایی کهکیلویه و بویر احمد شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تمرین ذوبی ها در خاموشی ورزشگاه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد