شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
1:27:30 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره مخترعان، مبتكران و نوآوران در ۱۵ محور برگزار می‌شود
جشنواره مخترعان، مبتكران و نوآوران در ۱۵ محور برگزار می‌شود
مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هفتمین جشنواره مخترعان، مبتكران و نوآوران این دانشگاه در ۱۵ محور علمی و سه حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نجفآباد، هفتمین جشنواره مخترعان، مبتكران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ اسفند سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجفآباد برگزار میشود و مهلت ارسال اختراعات به دبیرخانه جشنواره برای داوری تا اول بهمن سال جاری است.

داوود ثمری روز گذشته در جلسه هماهنگی برگزاری هفتمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجفآباد درباره محورهای این جشنواره گفت: این جشنواره با ۱۵ محور علمی و در سه حوزه دانشآموزی، دانشجویی و اعضای هیئتعلمی برگزار میشود و علاقهمندان میتوانند تا اول بهمن آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی اضافه کرد: پس از داوری اولیه آثار از طریق سامانه پیشبینی شده برای این کارو اعلامیه برگزیدههای بخش مقدماتی در اواخر بهمن، آثار برگزیده برای داوری فیزیکی به جشنواره دعوت میشوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجفآباد نیز از آمادگی کامل برای میزبانی این جشنواره خبر داد و متذکر شد: از تمام امکانات و ظرفیتهای واحد نجفآباد برای برگزاری باشکوه این رویداد علمی و عملی استفاده کردهایم و تمام برنامهریزیهای لازم انجام شده است.

امیررضا نقش، برگزاری این جشنواره در واحد نجفآباد را فرصتی کمنظیر دانست و افزود: تمرکز ۳۰ درصد از صنایع استان اصفهان در شهرستان نجفآباد فرصت مغتنمی است که دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستانتوانست با تکیه بر ظرفیتها و تواناییهای خود، ایحاد اعتماد در بخش صنعت و برقراری ارتباطی دو سویه، بیش از ۱۳ میلیارد ریال از طرحهای صنعتی را پشتیبانی و اجرا کند.

وی از رشد ۳۰۰ درصدی جذب طرحهای بروندانشگاهی خبر داد و خاطرنشان کرد: در سهسال گذشته توانستهایم در جذب طرحهای بروندانشگاهی رشدی ۳۰۰ درصدی داشته باشیم. این نشان میدهد صنایع برای رفع مشکلاتشان در مسیر اعتماد به دانشگاه گام برمیدارد.

خبر جدید  کمک‌های دانشگاه آزاد اسلامی دولت‌آباد به مناطق سیل‌زده ارسال شد

در ادامه دبیر هفتمین جشنواره مخترعین، مبتکران و نوآوران از استقبال کمنظیر از جشنواره خبر داد و گفت: هفتمین دوره این جشنواره در حالی به میزبانی واحد نجفآباد برگزار میشود که با استقبال چشمگیری مواجه بودهایم.

حامد قمی افزود: یکی از دعدغههای همیشگی مخترعان تجاریسازی اختراع آنهاست،ازاینرو از داورانی استفاده شده که ارتباط گسترده و مؤثری با بخش صنعت دارند تا مخترعان بتوانند بهصورت مستقیم با بخش صنعت مرتبط شوند.

به گزارش آنا، سال گذشته و در ششمین دوره جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران به میزبانی واحد تهران مرکزی، بیش از ۳۰۰ طرح به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که ۱۳۶ اختراع به نمایشگاه ارائه و در نهایت ۲۳ طرح در داوری فیزیکی و بنیاد نخبگان پذیرفته شد.

علاقهمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر از هفتمیندوره جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس سایت این جشنوارهifi۲۰۱۹.iaun.ac.irمراجعه کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد