جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
11:50:00 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تیم های ارزیاب هرگاه شرایط را مساعد توصیف کنند عملیات را آغاز می کنیم
تیم های ارزیاب هرگاه شرایط را مساعد توصیف کنند عملیات را آغاز می کنیم
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: هر روز تیم های ارزیاب وارد منطقه شده و موقعیت صعود را بررسی می کنند، اما تا این لحظه شرایط را برای صعود و عملیات مهیا ندانسته اند. محسن مومنی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت منطقه سقوط هواپیما تهران-یاسوج، اظهار کرد: در حال […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: هر روز تیم های ارزیاب وارد منطقه شده و موقعیت صعود را بررسی می کنند، اما تا این لحظه شرایط را برای صعود و عملیات مهیا ندانسته اند.

محسن مومنی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت منطقه سقوط هواپیما تهران-یاسوج، اظهار کرد: در حال حاضر شرایط جوی در منطقه نامساعد است هرچند نیروهای هلال احمر در منطقه حضور دارند و هر لحظه که امکان مجدد عملیات باشد دوباره عملیات را آغاز می کنند.

وی افزود: هر روز تیم های ارزیاب وارد منطقه شده و موقعیت صعود را بررسی می کنند، اما تا این لحظه شرایط را برای صعود و عملیات مهیا ندانسته اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: اگر تیم های ارزیاب شرایط را مساعد توصیف کنند هلال احمر تیپ های بیشتری را برای عملیات به منطقه اعزام خواهیم کرد، اما بر اساس اطلاعات هواشناسی تا روز دوشنبه شرایط جوی نامساعد خواهد بود.

مومنی خاطرنشان کرد: تیم فرانسوی نیز در منطقه حضور یافت و با نجات گرهای هلال احمر در خصوص قطعات حساس هواپیما گفت و گو کرد و در واقع به نوعی نجات گرها را نسبت به قطعات توجیه کردند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تولید پتاس از دریاچه نمک خور + آلبوم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد