سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:51:58 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکلیف بسیاری از مدیران شهری در شهرداری هنوز مشخص نشده است
تکلیف بسیاری از مدیران شهری در شهرداری هنوز مشخص نشده است
به گزارش خبرنگار مهر، نصیر ملت ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: سمت‌های موجود در شهرداری اصفهان نباید به شکل حیاط خلوت‌های سابق باقی بماند. وی بیان داشت: تغییرات مدیریتی که در حوزه شهرداری صورت گرفته باید در مسیر بهبود ساختار و ارتقاء سطح کیفیت خدمات به شهروند صورت بگیرد. […]

به گزارش خبرنگار مهر، نصیر ملت ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: سمت‌های موجود در شهرداری اصفهان نباید به شکل حیاط خلوت‌های سابق باقی بماند.

وی بیان داشت: تغییرات مدیریتی که در حوزه شهرداری صورت گرفته باید در مسیر بهبود ساختار و ارتقاء سطح کیفیت خدمات به شهروند صورت بگیرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان اعلام کرد: بهتر است که هرچه زودتر تغییرات مدیریتی که در حوزه شهرداری شاهد بودیم تعیین تکلیف شود و حکم مدیران که قرار است باقی بمانند، ابلاغ شود و اگر قرار به تعدیل باشد، هر چه سریعتر صورت گیرد.

وی گفت: پس از گذشت چند ماه از آغاز فعالیت مدیریت جدید شهری، تعداد زیادی از مدیران تعیین تکلیف نشده‌اند و همین موضوع باعث شده تا آنها عملکرد خوبی نداشته باشند، این در حالی است که در این وضعیت منافع شهر به خطر افتاده و در آینده با زیان‌های جدی مواجه می‌شویم.

ملت با اشاره به تصویب بودجه سه هزار میلیارد تومانی شهرداری اصفهان گفت: روزانه هشت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای اداره شهر نیاز داریم، بنابراین بودجه شهر نمی‌تواند جوابگوی پروژهای مهم باشد.

وی اضافه کرد: برای تحقق این بودجه نیاز به عزم جدی مدیریت، برنامه‌ریزی مناسب، ساختاری منطقی و درست داریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فینال مسابقات هندبال کشور به مناسبت هفته نکوداشت اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد