چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
11:24:52 - جمعه 5 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه صادرات لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
توسعه صادرات لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
استاندار اصفهان گفت: از موارد لازم و ضروری در تحقق اقتصاد مقاومتی، توسعه صادرات، تقویت گرایش صادرات، شناسایی بازارهای دائمی و گرفتن بازارهای بلند مدت می باشد و اینجانب از تمام توان و تجربه و ارتباطات خود در جهت توسعه صادرات استفاده خواهم کرد. شعار سال: دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار اعضای هئیت مدیره خانه صنعت […]

استاندار اصفهان گفت: از موارد لازم و ضروری در تحقق اقتصاد مقاومتی، توسعه صادرات، تقویت گرایش صادرات، شناسایی بازارهای دائمی و گرفتن بازارهای بلند مدت می باشد و اینجانب از تمام توان و تجربه و ارتباطات خود در جهت توسعه صادرات استفاده خواهم کرد.

شعار سال: دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار اعضای هئیت مدیره خانه صنعت و معدن و هئیت مدیره کانون کارفرمایان استان با ایشان، اظهار داشت: اعضای این هیئت به عنوان نمایندگان کارفرمایان و صنعتگران، سنگ زیرین تولید صنعت استان هستند و موفق شدند که تولید را با همه ی سختیها حفظ نمایند.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات استان نه گفتن به درخواست ها است، افزود: علیرغم اینکه اصفهان استان پیشرفته ای است و در بسیاری از موارد رتبه های اول را دارد و از نیروهای پرتوان و شایسته برخوردار است ولی بدنه، حالت مقاومتی نسبت به مسائل نشان می دهد که حتی متاثر از استان به کشور هم سرایت کرده است.

مهرعلیزاده افزود: گرچه تذکرات زیادی در این خصوص داده ام ولی به تذکر هم اکتفا نخواهم کرد بلکه باید روحیه ی تسهیل امور و بازکردن یخ ها در تمام بخش ها ساری و جاری شود و در عین حال اقدامات لازم را به انجام خواهم رساند.

استاندار اصفهان با اشاره به درآمد محدود نفتی کشور و تحریم های موجود، افزود: برهمین اساس آسیب پذیری بیشتر شده است و به همین دلیل نیاز به کار فوق العاده وجود دارد.

مهرعلیزاده اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب مرتب به اقتصاد مقاومتی و درونگرا بودن و برون زا بودن اقتصاد تاکید داشته و دارند و باید در این مسیر حرکت کنیم و باید فعالان اقتصادی و بانک ها نیز کمک کننده باشند.

خبر جدید  آغاز ثبت نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان

مهرعلیزاده افزود: از موارد لازم و ضروری در تحقق اقتصاد مقاومتی، توسعه صادرات و تقویت گرایش صادرات، می باشد و من از تمام توان و تجربه و ارتباطات خود در جهت توسعه صادرات استفاده خواهم کرد.

وی تصریح کرد: یکی از موفقیت های کشور در سطح کلان توسعه ی صادرات خواهد بود و با توجه به اینکه در بسیاری از موارد ظرفیت کشور کامل است و تولید بالاتر از ظرفیت وجود دارد توسعه ی صادرات بویژه در استان اصفهان واقعا شدنی خواهد بود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه در صنعت حمل و نقل نیز امکان صادرات وجود دارد، افزود: تشکیل ناوگان حمل و نقل و کارکردن در دیگر کشورها می تواند در توسعه ی صادرات این بخش موثر باشد.

وی با اشاره به زیرساخت های موجود، افزود: شرایط بسیار فراهم است که البته مقداری ریسک پذیری نیز لازم است ولی مدیریت ارشد استان با تمام وجود آماده ی همکاری در این خصوص است

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه باید بخش بازاریابی را قوی کنیم و از تنبلی بویژه در بخش تجارت دست برداریم، افزود: شناسایی بازارهای دائمی و گرفتن بازارهای بلند مدت رمز موفقیت ما خواهد بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار ۱۳دی ۹۶، کدمطلب:۶۵۸۰۷۸، www.borna.news

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد