یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
11:24:52 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمام نگاه های مدیریتی باید به سمت استفاده از توان علمی و فنی داخل باشد
تمام نگاه های مدیریتی باید به سمت استفاده از توان علمی و فنی داخل باشد
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، هاشم امینی در پیش رویداد همنت فاضلاب استفاده از توان علمی وفنی داخل را راهبرد اصلی غلبه بر مشکلات دانست و عنوان کرد: تمام نگاه ها مدیریتی باید به سمت بهره گیری از توان علمی وفنی ایرانیان داخل کشور باشد. وی افزود: باید از ظرفیت علمی موجود در دانشگاهها […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، هاشم امینی در پیش رویداد همنت فاضلاب استفاده از توان علمی وفنی داخل را راهبرد اصلی غلبه بر مشکلات دانست و عنوان کرد: تمام نگاه ها مدیریتی باید به سمت بهره گیری از توان علمی وفنی ایرانیان داخل کشور باشد.

وی افزود: باید از ظرفیت علمی موجود در دانشگاهها نهایت بهره را گرفت در آن صورت مطمئنا بسیاری از مشکلات موجود رفع خواهد شد.

مدیر عامل ابفا

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه اعتماد و اعتقاد به  دانش بومی می تواند ما را از دام بسیاری از مشکلات نجات دهد خاطرنشان ساخت: بدون تردید حمایت از نخبگان و دانشگاهیان زمینه ساز دستاوردهای علمی بسیاری می شود بنابراین ما در صنعت آب وفاضلاب در کشور به این نتیجه رسیدیم که راه برون رفت از مشکلات موجود در صنعت استفاده از دانش داخلی ست که یکی از راههای استفاده از توان داخلی برگزاری همنت است.

امینی برگزاری همنت را پشت درهای بسته و بدون بازتاب علمی و رسانه ایی قابل توجه ندانست و تصریح کرد: انتظار می رود بعد از برگزاری همنت فاضلاب که با همکاری بنیاد ملی نخبگان و دانشگاهیان از سراسر کشور برگزار می شود نتایج کاربردی قابل توجهایی در خصوص رفع مشکلات صنعت آب و فاضلاب در کشور به ارمغان آورد واز سویی این گردهمایی که با هدف  همکاری ،مشکل گشایی ،نوآوری و توانمندی برگزار می شود بازتاب رسانه ایی در خور توجهی داشته باشد تا نگاه مدیرا ن برای حل مشکلات به سمت استفاده از توان داخلی معطوف شود .تا دیگر نگران تهدیدات بدخواهان نظام و انقلاب نباشیم.

خبر جدید  به سود نشستن شرکت ذوب آهن پس از ۲ سال رکود در سال ۹۶

امینی بر ارتباط تنگا تنگ دانشگاه و صنعت تاکید کرد و بیان داشت: به منظور خدما ت رسانی بیشتر و بهتر به مردم باید ارتباط تنگاتنگی بین دانشگاهیان و صنعتگران باشد زیرا اقتصاد مبتنی بر دانش داخلی  میتواند گره گشای چالشهای اقتصادی در کشور باشد و شکوفایی اقتصادی را بهمراه داشته باشد.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت آبفا استان اصفهان به محل برگزاری همنت فاضلاب در اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: درست  است که همنت فاضلاب با همکاری  فعالان صنعت آبفا در اصفهان برگزار می شود اما هدف رفع مشکلات صنعت آبفا در کشور است ما می خواهیم با کمک و توان نخبگان در کشور راههای غلبه بر مشکلات موجود در صنعت را در یابیم تا شاهد رونق بیش از پیش صنعت در تمام کشور باشیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد