یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
19:32:15 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلاش برای حضور مردم در سینما
تلاش برای حضور مردم در سینما
دبیر اجرایی هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان گفت: بلیت های هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان ۸۰ درصد به صورت اینترنتی و ۲۰ درصد به صورت حضوری فروخته می شود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم حضور مردم را با کمترین زحمت بر روی صندلی سینما داشته باشیم. رضا دهقانی در گفت و […]

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان گفت: بلیت های هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان ۸۰ درصد به صورت اینترنتی و ۲۰ درصد به صورت حضوری فروخته می شود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم حضور مردم را با کمترین زحمت بر روی صندلی سینما داشته باشیم.

رضا دهقانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: آنچه برآوردها از فروش بلیتهای اینترنتی نشان میدهد، استقبال از روز اول جشنواره فیلم فجر در اصفهان مناسب بوده است.

وی افزود: بلیتهای هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان ۸۰ درصد به صورت اینترنتی و ۲۰ درصد به صورت حضوری فروخته میشود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم حضور مردم را با کمترین زحمت بر روی صندلی سینما داشته باشیم.

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره فیلم فجر اصفهان ادامه داد: در حال حاضر برای افزودن فیلمهای بیشتر به نتیجه نرسیدهایم و همچنان رایزنیها برای پر شدن سانسهای خالی در حال انجام است.

دهقانی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۳ فیلم سودای سیمرغ و ۵ فیلم ژانر کودک در مجموع ۱۸ فیلم برای اکران در اصفهان در نظر گرفته شده است و اگر میخواهیم تعداد فیلمها از این میزان بیشتر باشد باید برخی ارگانها به میدان بیایند.

وی خاطرنشان کرد: برای افزودن فیلم از شهرداری اصفهان درخواست کمک کردهایم که هنوز شهردار اصفهان پاسخی به ما ندادهاند، همچنین از استانداری نیز تقاضای کمک میکنیم تا بتوانیم برای مردم هنردوست اصفهان فیلمهای بیشتری را اکران کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  روز قدس، روز تنفر جهانی از آمریکا و اسرائیل است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد