دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
19:44:30 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقدیر از خدمات ۳۶ ساله فرماندار سابق گلپایگان
تقدیر از خدمات ۳۶ ساله فرماندار سابق گلپایگان
به گزارش خبرنگار مهر، احمد افتخاری عصر پنجشنبه، در آیین تجلیل از خدمات فرماندار سابق گلپایگان، ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س) و آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: بنده به نمایندگی از سوی شوراهای اسلامی شهر و روستا، اتاق اصناف و خانه صنعت، معدن و تجارت شهرستان به منظور پاسداشت خدمات و زحمات […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد افتخاری عصر پنجشنبه، در آیین تجلیل از خدمات فرماندار سابق گلپایگان، ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س) و آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: بنده به نمایندگی از سوی شوراهای اسلامی شهر و روستا، اتاق اصناف و خانه صنعت، معدن و تجارت شهرستان به منظور پاسداشت خدمات و زحمات فرماندار سابق گلپایگان ضمن تقدیر از حضور پرشور اقشار مختلف که نشانه قدردانی از مدیریتی با صداقت و پاک است تشکر و سپاسگزاری دارم.

وی افزود: این حضور پرشور از اقشار مختلف نشانه قدردانی از مدیریتی با صداقت و پاک است که وظیفه آحاد مختلف قدردانی از این خدمت بی منت در نظام اسلامی است و مردم هستند که با تشخیص سره از ناصره آمده اند از این خدمات و زحمات مدیری خدوم که بر هیچ کس پوشیده نیست تقدیر کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان تصریح کرد: درست است که از نظر مسئولیتی توفیق حضور ایشان از ما سلب شده اما محبت و بزرگواری وجود وی از بین مردم این خطه پاک شدنی نیست.

وی با اشاره به سوابق مبارزاتی فرماندار سابق گلپایگان در دوران قبل و اوج انقلاب اسلامی و اقدامات و مدیریت های کلان و درخشان وی در تصدی سمت های مختلف در بخشداری ها و فرمانداری های کشور بیان داشت: حسین فراست جزو مبارزین پایبند به انقلاب اسلامی بودند و در روز جمعه سیاه (۱۷ شهریور ۱۳۵۷) در جمع مردم انقلابی میدان ژاله سابق با رشادت و از شاهدان عینی این وقایع بوده اند.

افتخاری با بیان گوشه هایی از تلاش مجدانه حسین فراست در مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: ایشان قریب ۲۰ سال مراقبت مستمر از همسر خود را که در سانحه تصادف دچار قطع نخاع شده بود نیز بر عهده داشت و طی ۳۶ سال خدمت صادقانه به جز حقوق خود چیزی اضافه از دولت تقاضا نکرد و به این مقدار بسنده کرد پس باید به خود ببالد که ارج و قرب الهی نصیب او شده است و مردم شهرستان گلپایگان خدمات و زحمات بی شائبه او را دیده و در ذهن و خاطر خود ضبط کرده اند.

خبر جدید  آغاز ثبت‌نام مدارس حفظ قرآن کریم در اصفهان

وی با بیان اینکه امروز به منظور دلجویی از یک مسئول خدوم دست در دست هم داده ایم تا با وفاق و همدلی، اتحاد و برادری و روحیه جهادی برای پیشرفت و سربلندی شهر و کشورمان و بروز و ظهور الگوهای دینی مان رودی خروشان شویم، افزود: باید با زدودن تمام ناراحتی ها، بدکینه ای ها، تنگ نظری ها، کج خلقی ها و کنار گذاشتن منیت ها، همدل و همصدا بگوییم «گلپایگان ما عاشق تو هستیم» و برای سربلندی ات با تکیه بر مبانی غنی دینی، فرهنگ و اخلاق مداری تلاش خواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان افزود: اجاره نمی دهیم حریم شهرمان را بشکنند و ملعبه دست خناسان قرار دهند و در این راستا از همه مسئولان محترم که دستی بر آتش دارند و اصحاب پرتلاش رسانه انتظار داریم با سعه صدر واقعیت ها را دیده و بذر امید با بیان قلم خود در جامعه نشر دهند و مدام به دنبال نقطه ضعف و پررنگ کردن آن نبوده و موجبات یأس و ناامیدی را برای مردم جامعه فراهم نکنند.

وظیفه فرماندار هماهنگی دستگاه های اجرایی در فرایند امور است

در ادامه حسین فراست ضمن تقدیر از مدعوین حاضر در این مراسم و اظهار اینکه من لایق این همه مهر و محبت و تفقد مردم حاضر در این جلسه و کسانی که طی تماس ها و ارسال پیام های مختلف نسبت به این حقیر دارند، نیستم بیان داشت: با تقدیر از برگزار کنندگان و کسانی که در برپایی این مراسم اقدام کرده اند امیدوارم دوران خدمت بی منت من پاسخگوی قسمتی از این مهر و محبت های شما مردم فهیم باشد.

خبر جدید  مسؤولان در تلاش برای کاهش مشکلات ناشی از بحران آب هستند

وی افزود: بنده اگر طی دوران مسئولیت خود کاری کرده ام وظیفه بوده و جز وظیفه کاری انجام نداده ام، خوشحالم از اینکه خدمتگزار و پادوی مردم باشم من یک کشاورززاده و فرزند رعیت هستم، کلامی که همیشه و در جلسات مختلف بیان کردم و تأکید دارم که فرزندان این مرز و بوم هستند که با تلاش خود پایه های ترقی و پیشرفت را در این کشور برمی دارند.

فرماندار سابق گلپایگان با بیان اینکه تنها آرزوی من خدمت در سپاه دانش و کمک به محرومان و نیازمندان بود که به شکر خدا این امر محقق شد، اظهار داشت: من طی دوران زندگی پرفراز و نشیب خود و در دوران های مختلف و جریان های کشور، افتخار حضور داشته که از جمله آنها مبارزات قبل و اوج انقلاب اسلامی بوده است که اینها را از افتخارات خود می دانم.

وی با اشاره به اقدامات دوران سه سال و نیم تصدی فرمانداری شهرستان به پیگیری امور مختلف عمرانی و اجتماعی پرداخت و افزود: وظیفه فرماندار هماهنگی دستگاه های اجرایی در فرایند امور است که در این راستا با تلاش مجدانه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان اقدامات بسیار مطلوبی در جهت عمرانی و زیرساخت های لازم در شهرستان صورت گرفته است.

در پایان این آیین با حضور مسئولین با اهدای لوح تقدیر و هدایا از سوی دستگاه ها، ادارات و صنوف مختلف شهرستان از خدمات و مدیریت حسین فراست در تصدی فرمانداری گلپایگان تقدیر به عمل آمد و کیک اهدایی به وزن ۳۶ کیلوگرم به پاس خدمت ۳۶ ساله وی بین مدعوین در جلسه توزیع شد.

خبر جدید  آموزش سبک زندگی-مسابقه کتابخوانی طب سنتی اسلامی قرآنی دردهاقان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد