جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
12:45:57 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقابل ایران و آمریکا وارد حساس‌ترین مرحله شده است
تقابل ایران و آمریکا وارد حساس‌ترین مرحله شده است
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، حجت الاسلام علی عالمی ظهر امروز (یکشنبه) در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن شهرضا، با اشاره به تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امام خمینی(ره) در شرایطی علیه حکومت فاسد پهلوی قیام کردند که بلوک غرب و شرق، حاکمان بلامنازع جهان سیاست بودند. وی ادامه داد: قدرت‌های استعماری جهان […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، حجت الاسلام علی عالمی ظهر امروز (یکشنبه) در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن شهرضا، با اشاره به تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امام خمینی(ره) در شرایطی علیه حکومت فاسد پهلوی قیام کردند که بلوک غرب و شرق، حاکمان بلامنازع جهان سیاست بودند.

وی ادامه داد: قدرت‌های استعماری جهان اگرچه با یکدیگر اختلاف و رقابت داشتند، اما در تقابل با دین و اندیشه‌ها مذهبی به هم متحد بودند.

رییس عقیدتی سیاسی گروه ۲۲ توپخانه ارتش با بیان اینکه در دوران قبل از انقلاب دین به عنوان افیون توده‌ها در نظر گرفته می‌شد، اظهار کرد: روشن فکران غرب‌زده یا شرق‌زده، دین را مانع پیشرفت و مخالف تمدن می‌دانستند.

حجت الاسلام عالمی با اشاره به نقش مؤثر انقلاب اسلامی در احیای اندیشه دینی در جهان، گفت: امام خمینی(ره) دین و اندیشه مذهبی را در جهان احیا کرد و باعث شد دوران دین‌ستیزی به پایان برسد.

وی با اشاره به تأثیر اندیشه‌های انقلابی امام راحل(ره) در سایر حرکت‌های انقلابی و آزادی‌خواه در جهان، اظهار کرد: از نخستین روزهای قبل از پیروزی انقلاب، اندیشه‌های الهی امام راحل(ره) از سوی انسان‌های آزاده‌ای که به دنبال رهایی بشر از یوق استعمار بودند، مورد استقبال قرار گرفت.

رییس عقیدتی سیاسی گروه ۲۲ توپخانه ارتش با بیان اینکه انقلاب اسلامی همه معادلات سیاسی و اقتصادی کشورهای استعمارگر را در ایران و منطقه برهم زد، گفت: دشمن به دنبال تخریب باورهای انقلابی مردم است، زیرا همان باورها باعث پیروزی و اقتدار نظام اسلامی شده است.

حجت الاسلام عالمی اضافه کرد: دشمن به دنبال از بین بردن اتحاد ملی ایرانیان است، زیرا متفکران آنان به خوبی می‌دانند همه اقشار کشور از هر دین و قومیتی، از امام راحل(ره) حمایت کردند تا انقلاب به پیروزی رسید.

خبر جدید  دخالت دولت سبب تعارض بخش خصوصی و دولتی شده است

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد روحیه یأس و ناامیدی در میان مردم ایران است، گفت: دشمنان قصد دارند از طریق نفوذ اندیشه‌های خود در میان مردم، جریان لیبرالی را در کشور ایجاد کنند، این در حالی است که برخی عناصر فرصت‌ طلب نیز در داخل کشور قصد سوء استفاده از موقعیت را دارند.

رییس عقیدتی سیاسی گروه ۲۲ توپخانه ارتش با بیان اینکه تقابل ایران و آمریکا وارد حساس‌ترین مراحل شده است، اظهار کرد: آمریکایی‌ها و متحدانشان در طول چهار دهه گذشته از ملت ایران شکست خورده‌اند و اکنون در آخرین تلاش‌های خود، از حداکثر توان برای رویارویی با انقلاب استفاده می‌کنند.

حجت الاسلام عالمی تأکید کرد: رهبران آمریکا می‌توانند به ایران بیایند و با چشمان خود تصویر بوسه امپراطور روم بر پای پادشاه اشکانی را ببینند، تا بدانند ایرانیان همواره متجاوزان را به بدترین صورت ممکن، شکست داده‌اند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد