جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
16:30:28 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفرقه و فتنه ابزارهای دشمن است
تفرقه و فتنه ابزارهای دشمن است
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان مبارکه، حجت الاسلام عبدالرحیم علی زاده امروز یکشنبه در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر مبارکه افزود: دشمنان به دنبال راه اندازی جنگ سیاسی در کشور هستند. وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی، اشتغال، رکود و تولید در کشور وجود دارد، گفت: بخشی از این مشکلات ناشی از سوء مدیریت […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان مبارکه، حجت الاسلام عبدالرحیم علی زاده امروز یکشنبه در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر مبارکه افزود: دشمنان به دنبال راه اندازی جنگ سیاسی در کشور هستند.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی، اشتغال، رکود و تولید در کشور وجود دارد، گفت: بخشی از این مشکلات ناشی از سوء مدیریت مسئولان است و بخشی از آن ناشی از فساد اقتصادی، قضایی و فساد قانون گذاری است.

حجت الاسلام علی زاده با بیان اینکه قوای سه گانه برای برخورد با فساد در کشور مسئولیت دارند، اظهار کرد: برخورد با فساد اقتصادی مطالبه جدی مردم و مقام معظم رهبری است.

معاون سیاسی مرکز بسیج نخبگان و اساتید حوزه علمیه قم با بیان اینکه خدمت به ملت ایران از وظایف مسئولان است، گفت: دشمنان در تلاش هستند تا ملت ایران با برجام های دو، سه و چهار همانند عراق، افغانستان ضعف کنند، به طور حتم مردم ایران اجازه فرصت چنین کاری را به دشمنان نظام اسلامی نخواهند داد.

حجت الاسلام علی زاده با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد شورش و اغتشاش در ایران است، گفت: دشمنان با برپایی پایگاه در عراق و افغانستان و در سطح منطقه، برنامه سنگینی را برای مقابله با نظام اسلامی تدارک دیده بودند.  

وی افزود: دشمنان با فتنه انگیزی، شبه افکنی و تفرقه سعی در تکه پاره کردن امت اسلام را دارند، بنابراین نباید از نقش آفرینی دشمنان اسلام در زمینه فتنه گری بین مسلمانان غافل باشیم.

معاون سیاسی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم در ادامه با بیان اینکه داعش با نقاب سیاه خود و نشان دادن خوی وحشیانه و درندگی، در صدد ایجاد رعب و وحشت در دل مردم بود، تصریح کرد: داعش با ظاهری اسلامی با نشان دادن خوی درندگی و حیوانی در صدد منفور سازی اسلام، تقویت اسلام هراسی در جوامع بین الملی و ارایه الگوی جعلی در مقابل اسلام ناب بود.

خبر جدید  اصفهان، دنیایی بی پایان از مناظر تاریخی و طبیعی

حجت‌الاسلام علی زاده گفت: امروز با شکست داعش قدرت منطقه‌ای ایران و جبهه مقاومت تثبیت شد و اسلام حقیقی شیعی به جهانیان معرفی شد تا اسلام‌هراسی که در جوامع غربی در حال گسترش است کمتر تاثیر داشته باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد