جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
11:59:49 - جمعه 24 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفاهم‌نامه ذوب‌آهن اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی اجرایی شد
تفاهم‌نامه ذوب‌آهن اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی اجرایی شد
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از اجرایی شدن تفاهم‌نامه شرکت ذوب‌آهن اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

حمید منتظرالقائم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در نجفآباد اظهار کرد: پیرو انعقاد تفاهمنامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت سهامی ذوبآهن اصفهان و پس از پیگیریهای مستمر، این تفاهمنامه وارد فاز اجرایی شد.

وی افزود: دبیرخانه طرح پایش با حضور رؤسای مراکز تحقیقات، جمعی از مسئولان واحد نجفآباد و مدیران ارشد شرکت ذوبآهن رسماً آغاز به کار کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجفآباد گفت: طرح پایش در فاز اولیه، شناسایی چالشهای صنعتی و فنی شرکت ذوبآهن و تبدیل این چالشها به نظام موضوعات در راستای انجام نیازهای صنعت از طریق پایاننامههای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و طرحهای تحقیقاتی را در دستور کار دارد.

منتظرالقائم تصریح کرد: کمیتههای فنی متعددی متناسب با اولویتهای پژوهشی شرکت ذوبآهن در مذاکرات فیمابین تعریف شده و مقرر شد کمیتههای تخصصی «متالورژی و فرآیندها»، «مصالح نسوز» و «فروش، بازاریابی و آیندهپژوهی» بهعنوان پایلوت در گام نخست شروع به کار کرده و در ادامه کمیتههای مربوط به رشتههای فنی و مهندسی و غیر فنی و مهندسی در قالب دو تیم کاری بزرگ زیر نظر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه واحد فعالیت کنند.

وی اظهار کرد: آغاز طرح پایش، برکات دوجانبهای برای شرکت ذوبآهن و دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجفآباد درباره استفاده مجدد و بهینه از ضایعات کورههای ذوبآهن در راستای درآمدزایی داشته است که در گزارشهای آتی به جزئیات آنها پرداخته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار آنا، اجرایی شدن این تفاهمنامه گام مؤثر دیگری در مشارکت عملی دانشگاه آزاد اسلامی در عرصههای صنعتی کشور به شمار میرود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/


منبع :: تفاهم‌نامه ذوب‌آهن اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی اجرایی شد

خبر جدید  70 پیشکسوت و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا تجلیل شدند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد