دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
12:49:15 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشکیل انجمن یاوران وقف حوزه های علمیه کاشان
تشکیل انجمن یاوران وقف حوزه های علمیه کاشان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: بر اساس دستور العمل ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه انجمن یاوران وقف حوزه های علمیه کاشان با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف، ایجاد وقف های جدید براساس نیازهای روز جامعه و همچنین کمک در اجرای هرچه بهتر نیات واقفان نیک اندیش تشکیل شد. […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: بر اساس دستور العمل ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه انجمن یاوران وقف حوزه های علمیه کاشان با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف، ایجاد وقف های جدید براساس نیازهای روز جامعه و همچنین کمک در اجرای هرچه بهتر نیات واقفان نیک اندیش تشکیل شد.

سرپرست اوقاف کاشان

وی افزود: اولین جلسه این انجمن با حضور رئیس حوزه علمیه شهرستان کاشان و ۱۵ نفر از مدرس های حوزه های علمیه کاشان برگزار شد و در این نشست مقرر شد تا این انجمن با جدیت فراوان پیگیری و به وظایف خود با قوت هرچه تمام عمل نماید و اداره اوقاف و امور خیریه نیز در این راستا حمایت های لازم را انجام دهد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان خاطرنشان کرد: انجمن های یاوران وقف از بازوهای بسیار مهم اداره اوقاف و امور خیریه محسوب می شوند که در راستای چذب مشارکت های مردمی جهت ایجاد وقف هایی با رویکرد برطرف کردن نیازهای روز جامعه بسیار موثر و تاثیرگذار هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رشته کارشناسی بازی‌سازی در دانشگاه اصفهان راه‌اندازی می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد