سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
0:51:47 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشت دموکراسی غربی‌ها از پشت‌بام افتاده است
تشت دموکراسی غربی‌ها از پشت‌بام افتاده است
امام جمعه گلپایگان گفت: کسانی که می گویند ۹ دی تمام شد افرادی هستند که با قرآن آشنایی ندارند و می خواهند مردم را در بی بصیرتی نگه دارند.

امام جمعه گلپایگان گفت: کسانی که می گویند ۹ دی تمام شد افرادی هستند که با قرآن آشنایی ندارند و می خواهند مردم را در بی بصیرتی نگه دارند.
به گزارش خبرنگار-ایسنا منطقه اصفهان در گلپایگان، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی کرامتی در خطبه های نماز عبادی-سیاسی این هفته گلپایگان، اظهار کرد: آیا مسئولی که در کشورهای اروپایی و آمریکایی درس اقتصاد و عدالت خوانده می تواند عدالت اجتماعی که اسلام از آن حرف می زند را در کشور ما اجرا کند؟ آنها معتقدند برای توسعه کشور ناگزیر به راه اندازی چرخ توسعه هستیم و این موضوع مسئله عادی است که افراد ضعیف زیر این چرخ دنده ها له شوند.
وی ادامه داد: برای اجرای طرح هادی در یک روستا خانه ای را می گیرند، اما آن صاحبخانه باید پنج سال به دنبال احقاق حق خود بدود. تعریف ما از عدالت با تعریف اروپایی ها متفاوت است.
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه خروج فضاحت بار ارتش آمریکا از سوریه خبرساز و درصدر اخبار جهان قرار گرفت، افزود: رسانه ها و تحلیل گران سیاسی درباره این مسئله بسیار حرف زدند. چرا آمریکایی ها حدود هفت سال خود را درگیر مردم سوریه کردند و داعش را ایجاد کردند؟ آمریکایی ها چه هدفی دنبال می کردند؟ آنها می خواستند اسلام هراسی کنند و یک اسلام تقلبی، جعلی و خشن که هیچ نسبتی با اسلام پیامبر(ص) نداشت، ایجاد کنند.
حجت الاسلام کرامتی ادامه داد: ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی یکی دیگر از اهداف آمریکایی ها بود، چراکه صهیونیست به شدت در معرض نفرت مردم جهان است. آنها می خواستند با تضعیف جبهه مقاومت، مانع پیشرفت منطقه ای ایران شوند.
وی در رابطه با حوادث فرانسه نیز، گفت: طی دو ماه گذشته شاهد ناآرامی هایی در فرانسه هستیم و جنبش ۷۵ درصدی به جنبش ۹۹ درصدی تبدیل شد. شاخصه های اقتصاد فرانسه افول کرده و بورس آن به پایین ترین حد خود رسیده است. فرانسه ادعای حقوق بشر، آزادی و عدالت دارد، اما امروز برای دنیا روشن است که تمام این حرف ها دروغ است. تشت دموکراسی غربی ها از پشت بام افتاده و آنهایی که کعبه آمالشان اروپاست، ببینند.
امام جمعه گلپایگان با اشاره به ۹ دی، گفت: یوم الله روزی است که در آن یک تحول عظیم روی دهد و ۹ دی ماه مصداق یوم الله است. کسانی که می گویند ۹ دی تمام شد افرادی هستند که با قرآن آشنایی ندارند و می خواهند مردم را در بی بصیرتی نگه دارند. ۹ دی حرکتی حزبی نبود، آنجا فقط یک ندا بود آن هم ندای ولایت و پاسداری از جمهوری اسلامی و هیچ تمثالی جز تمثال مقام معظم رهبری وجود نداشت.
حجت الاسلام کرامتی تصریح کرد: آن هایی که می گویند ۹ دی یک دعوای جناحی بود غلط می کنند، آنهایی که می گویند این یک دعوای حزبی بود نمی فهمند، آنهایی که می گویند وفادار به نظام هستیم، آنهایی که می گویند ما تابع مقام معظم رهبری هستیم، اما اینقدر فتنه ۸۸ را نگویید خود فتنه زده هستند و دروغ می گویند.
وی یادآورشد: مسئولان، مردم و تمام جریان های سیاسی باید در مراسم ۹ دی شرکت کنند، البته حساب سران فتنه جدا است. بعد از ۹ دی دیگر چپ و راست و این جناح و آن جناح نداریم.
کدخبرنگار:۱۳۰۸۳

خبر جدید  با هم افزایی در جذب گردشگر موفق‌تر خواهیم بود

انتهای پیام
منبع :: http://isfahan.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد