چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
1:11:23 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تربیت دینی فرزندان سبب دوری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود
تربیت دینی فرزندان سبب دوری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود
اردستان- امام جمعه اردستان گفت: اولیای دانش آموزان وظیفه دارند تا فرزندان را در مسیری قرار دهند که برای آنها مصونیت آور باشد و با تربیت صحیح دینی آنها را از آسیب های اجتماعی دور نگه دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن دهشیری عصر سه شنبه در جلسه آموزش خانواده دختران در کانون شهید مفتح اردستان اظهار داشت: والدین باید ببینند چه اندازه به دین خود احترام می گذارند و چقدر از انتخاب نام نیک برای فرزندان خود استفاده می کنند.

وی افزود:والدین برای فرزندان خود در خصوص یادگیری همه موارد پول و وقت دارنداما در تربیت یادگیری مسائل دینی و قرآنی بعضا وقت گذاری نمی کنند.

امام جمعه اردستان گفت: اولیای دانش آموزان وظیفه دارند تا فرزندان را در مسیری قرار دهند که برای آنها مصونیت آور باشد و با تربیت صحیح دینی آنها را از آسیب های اجتماعی به دور نگه دارند.

حجت الاسلام دهشیری افزود: اولیا همانطور که برای جسم فرزندان خود هزینه می کنند باید برای تقویت روح آنان نیز هزینه کنند و در زندگی آنان برنامه ریزی دقیق داشته باشند.

وی ابراز داشت: خطر تهاجم فرهنگی در کمین است تا با دام های متفاوت روان و روح فرزندان را هدف قرار دهند و آنان را از راه راست منحرف کنند، بر ای این اساسما می توانیم محافظ دائمی از جنس ایمان برای فرزندان ایجاد کرده و مطمئن باشید آشنایی با رویارویی این موارد فرزند ما منحرف نخواهند شد.

امام جمعه اردستان با اشاره به خطرات در پیش روی فرزندان گفت: هزاران صیاد شیاد در انتظار فرزندان، این امانت الهی هستند که وظیفه والدین را سنگین می کند تا در تربیت آنان با جدیت کوشا بوده و این نسل نو را با قرآن و اهل و بیت آشنا کنند.

کد خبر ۴۵۰۱۷۲۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  مسئولان کشور به شکل جهادی به ملت ایران خدمت کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد