پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰
10:52:05 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخریب ۲۰ حلقه چاه غیر مجاز تولید زغال در نجف آباد
تخریب ۲۰ حلقه چاه غیر مجاز تولید زغال در نجف آباد
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد محمدی در این باره  گفت: ۲۰ حلقه چاه غیر مجاز تولید زغال در یکی از روستاهای شهرستان نجف آباد به سبب آلوده کردن محیط زیست منطقه تخریب شد. وی افزود: با اعتراض و شکایات متعدد مردمی مبنی بر آلودگی هوا به دلیل فعالیت کارگاه های تولید زغال در […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد محمدی در این باره  گفت: ۲۰ حلقه چاه غیر مجاز تولید زغال در یکی از روستاهای شهرستان نجف آباد به سبب آلوده کردن محیط زیست منطقه تخریب شد.

وی افزود: با اعتراض و شکایات متعدد مردمی مبنی بر آلودگی هوا به دلیل فعالیت کارگاه های تولید زغال در محدوده نجف آباد و صدور اخطارهای مکرر زیست محیطی به مالکان مربوطه و توجه نکردن آنان، با حکم مراجع قضایی ، دستورتخریب این چاه ها صادر و اجرا شد.

 تخریب چاه زغال

محمدی گفت: چاه های یاد شده فاقد مجوز بوده که در آن به روش سنتی اقدام به سوزاندن چوب می کردند.

تخریب ۴۰ حلقه چاه غیر مجاز تولید زغال در ۱۱ ماه گذشته در شهرستان نجف آباد 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نجف آباد تصریح کرد: پیش از این نیز نزدیک به ۴۰ حلقه چاه غیر مجاز تولید زغال در۱۱ ماه گذشته درشهرستان نجف آباد با حکم مراجع قضایی تخریب شده بود.

گفتنی است ؛ تولید کنندگان غیر مجاز زغال علاوه بر آلایندگی هوا به دلیل استفاده غیر قانونی از منابع چوب برداشت شده از ذخایر جنگلی و منابع طبیعی ، به طبیعت کشور هم خسارت وارد می کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۷۰۰ دانش‌آموز قرآنی با شهدای دانش‌آموز آشنا می‌شوند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد