چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
10:34:00 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجلیل از ۷ فرهیخته نجف آبادی
تجلیل از ۷ فرهیخته نجف آبادی
به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف آباد مسعود منتظری شهردار نجف آباد در این آیین اظهار کرد: هدف اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر از برگزاری چنین برنامه هایی در درجه اول گرامیداشت بزرگان و مفاخر شهر در کنار توجه ویژه به سرمایه های آینده شهر است. منتظری در ادامه گفت: شهرداری طی سال های […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف آباد مسعود منتظری شهردار نجف آباد در این آیین اظهار کرد: هدف اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر از برگزاری چنین برنامه هایی در درجه اول گرامیداشت بزرگان و مفاخر شهر در کنار توجه ویژه به سرمایه های آینده شهر است.

منتظری در ادامه گفت: شهرداری طی سال های اخیر همزمان با توجه به امور عمرانی، در مباحث فرهنگی نیز تمرکز خوبی داشته است.

وی افزود: در این گونه برنامه ها اگر بتوانیم با معرفی خوب جایگاه و شخصیت فرهیختگان شهر، حتی چهار نوجوان و جوان را در رسیدن به چنین جایگاهی در آینده یاری کنیم، باید تلاش خودمان را موفقیت آمیز بدانیم.

منتظری تصریح کرد: شهروندان با فرهنگ نجف آبادی بهترین پشتوانه و انگیزه برای ما در برنامه ریزی و اجرای این گونه برنامه ها محسوب می شوند و این روند در آینده نیز با تجلیل از دیگر شخصیت های مطرح شهر ادامه پیدا خواهد کرد.

وی گفت: تک تک این بزرگواران، معتقد بودند که کاری نکرده اند که شایسته تقدیر و تجلیل باشند و این اوج تواضع و فروتنی آن ها را نشان می دهد.

شهردار نجف آباد اظهار کرد: پشتکار و اراده این دانشمندان باعث شده سخت ترین شرایط زندگی را در مقاطع مختلف پشت سر گذاشته و خود را به عنوان چهره ای فرهیخته و تاثیر گذار مطرح کنند.

سهراب مظفر نجفی، فرماندار شهرستان نجف آباد به عنوان معاون استاندار در سخنانی با ابلاغ عذرخواهی محسن مهر علیزاده استاندار اصفهان بابت عدم حضور در این جلسه گفت: استاندار عنایت ویژه ای به شهرستان دارد به طوری که اولین سفر کاری خود در بدو قبول این مسئولیت به نجف آباد اختصاص داد و در حالی که هنوز امکان حضور در برخی شهرستان های استان را پیدا نکرده، در چند ماه اخیر دو بار در این شهرستان حضور پیدا کرده است.

خبر جدید  نسل سومي هاي انقلاب گلپايگان در راهپيمايي 22 بهمن

حجت الاسلام حسناتی، امام جمعه نجف آباد نیز با تقدیر از عوامل برگزار کننده این همایش اظهار کرد: تجلیل از شخصیت های علمی را در واقع باید تقدیر و بزرگداشت علم و فرهیختگی دانست این گونه اقدامات می تواند به نسل جوان شهر انگیزه ای مضاعف برای رسیدن به چنین جایگاه هایی بدهد.

به گزارش ایمنا؛ در پایان نیز با حضور مسئولان مختلف شهر، از هفت چهره فرهیخته شهر با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد