شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
15:26:10 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبریز ۲۰۱۸ فرصتی برای توسعه گردشگری در کل کشور است
تبریز  ۲۰۱۸ فرصتی برای توسعه گردشگری در کل کشور است
به گزارش خبرنگار مهر، ایرج شهین بارز پیش از ظهر پنج شنبه در نشست خبری به مناسبت برگزاری نشست کلان شهرهای کشور در اصفهان با بیان اینکه تبریز در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی انتخاب شده است، اظهار داشت: باید به گونه ای برنامه‌ریزی کنیم که از ظرفیت های گردشگری شهرهای خود […]

به گزارش خبرنگار مهر، ایرج شهین بارز پیش از ظهر پنج شنبه در نشست خبری به مناسبت برگزاری نشست کلان شهرهای کشور در اصفهان با بیان اینکه تبریز در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی انتخاب شده است، اظهار داشت: باید به گونه ای برنامه‌ریزی کنیم که از ظرفیت های گردشگری شهرهای خود به درستی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: آماری که نشان می دهد مردم ایران تا چه میزان از کلان‌شهرهای کشور به دیگر کشورهای جهان سفر می‌کنند نشان از این است که ما باید تلاش کنیم تا با برنامه ریزی صحیح و معرفی داشته ها و پتانسیلهای خوب گردشگری شهرهای ایران این حجم انبوه از گردشگران را برای توسعه گردشگری داخلی جذب کنیم.

شهردار تبریز تاکید کرد: یک تحقیق ساده نشان می دهد بسیاری از گردشگرانی که به کشورهای دیگر  سفر میکنند از ظرفیت کشورهای خودمان بی اطلاع هستند و به شهرهای گردشگری ایران سفر نکرده‌اند.

اختصاص رقم های تشویقی برای تورگردان ها در تبریز

 وی با بیان اینکه تبریز یکسال است که به طور جدی پیگیر توسعه گردشگری داخلی است و در تمامی نمایشگاه های بین المللی گردشگری حضور دارد، بیان داشت: تمام تلاش ما این است که ظرفیت های گردشگری تبریز را به مناسبت های مختلف معرفی کنیم و برای تورگردان ها به نسبت مسافری که وارد تبریز می کنند رقم های تشویقی اختصاص دادهایم.

شهین بارز تاکید کرد: اعتقاد دارم تبریز  ۲۰۱۸ فرصتی برای توسعه گردشگری در کل کشور است و تنها اختصاص به تبریز ندارد چراکه زمانی که تور گردشگری وارد کشور می شود تنها دو تا سه روز آن در تبریز خواهد گذراند و در روزهای دیگر به کلان شهرهای دیگر مانند اصفهان، ارومیه و دیگر شهرهای گردشگری سفر خواهد کرد.

خبر جدید  کار فرهنگی در قالب فعالیت گروهی پایدار است

وی اضافه کرد: بر این اساس انتخاب تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی فرصتی برای تمام شهرهای کشور است و باید تلاش کنیم تا با جذب توریست های خارجی و داخلی گردشگری را در کشورمان توسعه دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد