یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
9:55:38 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیکاری و بی‌هویتی، سهم جوانان از برخی بی‌مدیریت‌ها
بیکاری و بی‌هویتی، سهم جوانان از برخی بی‌مدیریت‌ها
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، نورالدین سهرابی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان، اظهار کرد: مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی نشان می‌دهد، جوانان ایرانی به قدری توانمند هستند، که بتوانند نظام شاهنشاهی دو هزار و ۵۰۰ ساله را سرنگون کنند. وی با بیان اینکه جوانان در دوران جنگ پیشتاز بودند، تصریح […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، نورالدین سهرابی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان، اظهار کرد: مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی نشان می‌دهد، جوانان ایرانی به قدری توانمند هستند، که بتوانند نظام شاهنشاهی دو هزار و ۵۰۰ ساله را سرنگون کنند.

وی با بیان اینکه جوانان در دوران جنگ پیشتاز بودند، تصریح کرد: در دورانی همه قدرت‌های استکباری جهان به دنبال مقابله با نظام اسلامی بودند، جوانان مردانه ایستادگی کردند و امکان هرگونه عملی را از آنان سلب کردند.

عضو تیم مشاوران جوان استاندار اصفهان اظهار کرد: متأسفانه جوانان در سیطره مدیریت پیر و مندرس برخی از مدیران که به آنان اعتماد نداشتند، گرفتار شدند و کار به جایی رسید، که نخبگان علمی کشور، در بالاترین سطوح اجرایی کشورهای صنعتی جهان، مشغول به کار شدند.

سهرابی گفت: سوء مدیریت برخی از مدیران، ثمری به جز بیکاری، خمودگی و بی‌هویتی برای جوانان نداشت و جوانی که باید مظهر نشاط و شادابی باشد، گرفتار معضلات اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی شد.

وی با تأکید بر ضرورت تشکیل شورای جوانان شهرضا، اظهار کرد: تشکیل این شورا در مرکز استان به ریاست استاندار، سهم قابل توجهی در حل معضلات نسل جوان داشته و لازم است از این الگو در شهرستان نیز استفاده شود.

خانه‌های جام دیجیتال ایجاد می‌شود

رامین نعیمی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز در این جلسه گفت: باتوجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرضا، لازم است تا خانه‌های جام دیجیتال در این شهرستان تشکیل شود.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت خانه‌های جام دیجیتال و استارتاپ‌ها، می‌تواند منجر به کارآفرینی و اشتغال در شهرستان شهرضا شود.

خبر جدید  توسعه راه آهن، یکی از برنامه‌های زیربنایی دولت است

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به تحقیق انجام شده درخصوص سواد رسانه‌ای جوانان استان، گفت: در این تحقیق، سواد رسانه‌ای جوانان شهرضا بالاتر از میانگین و در حد قابل توجهی بالا بوده است.

نعیمی با بیان اینکه توجه دولت تدبیر و امید به امور جوانان در نوع خود بی‌نظیر است، اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های ابلاغی دولت، باید از ظرفیت بخش خصوصی و سمن‌ها، برای رفع معضلات اجتماعی استفاده شود.

دوران فیلترینگ به پایان رسیده است

محمدعلی جعفری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا نیز در این جلسه با بیان اینکه متأسفانه برخی از مدیران هنوز فضای مجازی را به رسمیت نشناخته‌اند، گفت: فضای مجازی بخشی از زندگی انسان امروزی است، که قابل جداسازی از آن نیست.

وی گفت: دوران فیلترینگ به پایان رسیده است و نمی‌تواند تا قیامت ادامه داشته باشد، باید فضای مجازی هر زمان و در هرکجا در دسترس افراد باشد، اما ضرورت دارد قبل از آن آموزش‌های لازم به افراد داده شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد