سه شنبه, ۲۴ تیر , ۱۳۹۹
16:28:05 - شنبه 11 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره برداری از ۵۸۰ سامانه هوشمند نظارتی و ثبت تخلف
بهره برداری از ۵۸۰ سامانه هوشمند نظارتی و ثبت تخلف
متخصصان توانمند مجتمع فولاد سبا موفق به بومی سازی دستگاه اندازه‌گیری دمای مذاب در ریخته‌گری شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: ۵۸۰ سامانه‌ هوشمند نظارتی و ثبت تخلف و تجهیزات زیرساختی ترافیکی شهر اصفهان با هزینه‌ای بیش از ۴۰۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری قرار می‌ رسد.
هادی کریمی افزود: این سامانه ها شامل تابلوهای متغیر خبری است تا رانندگان از چگونگی وضعیت ترافیک مسیر خود آگاه شوند یا در صورت افزایش ترافیک، مسیرهای جایگزین را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.
وی گفت: سه سامانه ثبت تخلفات طرح زوج و فرد خودروها با هدف کاهش آلایندگی در محدوده مرکزی شهر اضافه و نصب شده است.
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان افزود: با هدف اولویت‌بخشی به مسیرهای حمل ونقل عمومی ۴۹ سامانه ثبت تخلف عبور از مسیر ویژه تردد اتوبوس‌های BRT نصب شده و از فردا مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به نصب ۱۱۸ دوربین ثبت تخلف سرعت و عبور از چراغ قرمز در شهر اصفهان گفت: برای کاهش حوادث ، سامانه‌های هوشمند ثبت تخلف سرعت و عبور از چراغ قرمز در بسیاری از تقاطع‌های شهر نصب شده است.
کریمی با بیان اینکه ۱۳ سامانه متحرک ثبت تخلفات ایستایی با هدف کمک به روان شدن ترافیک شهر نصب شده است، افزود: شهرداری اصفهان پروژه‌ای تعریف و خودروهایی با عنوان سامانه ثبت تخلفات ایستایی در خیابان‌های پر تردد مجهز به سه دوربین را به‌کار گرفته است تا تخلفاتی همچون پارک دوبل، تخلف در ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی، حریم تقاطع‌ها و میدان‌ها را ثبت و اعمال جریمه کند.
وی با بیان اینکه خودروهای سامانه ثبت تخلفات مکانیزه از نوع پژو ۲۰۶ سفیدرنگ است که با سه دوربین نصب شده بر روی آن‌ها، تخلفات به صورت مکانیزه ثبت می‌شود، گفت: هدف از نصب این سامانه‌ها افزایش ایمنی و روان‌شدن معابر شهر است، از این رو پس از ثبت پلاک خودروها، برای راننده پیامک اعمال جریمه ارسال می شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  توسعه صادرات غیر نفتی مهمترین راهکار رفع مشکلات اقتصادی است/ایجاد کمیته های تخصصی صادرات صنایع دستی و مصنوعات طلا و جواهرات در اصفهان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد