جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
10:16:00 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌برداری از ۲۵ پروژه کشاورزی و دامداری در شهرضا
بهره‌برداری از ۲۵ پروژه کشاورزی و دامداری در شهرضا
رضا باقری در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۲۰۶ پروژه کشاورزی و دامداری در استان اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: شهرستان شهرضا با افتتاح ۲۵ طرح از این تعداد در جایگاه دوم استان قرار گرفته است. وی تصریح کرد: پروژه‌های کشاورزی و دامداری شهرستان […]

رضا باقری در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۲۰۶ پروژه کشاورزی و دامداری در استان اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: شهرستان شهرضا با افتتاح ۲۵ طرح از این تعداد در جایگاه دوم استان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: پروژه‌های کشاورزی و دامداری شهرستان با اختصاص اعتباری بیش از ۶۳ میلیادر ریال ایجاد شده و زمینه اشتغال ۹۱ نفر را فراهم کرده است.

رییس جهادکشاورزی شهرستان شهرضا با بیان اینکه هشت پروژه آب و خاک و امور فنی با اشتغالزایی ۲۲ نفر در شهرستان افتتاح می‌شود، اظهار کرد: برای اجرای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۱۹۷۹۷ میلیون ریال اختصاص یافته است.

باقری با اشاره به افتتاح هفت پروژه دام، طیور و آبزیان در دهه فجر امسال گفت: برای اجرای این طرح‌ها که زمینه اشتغال ۱۲ نفر را ایجاد کرده، اعتباری بالغ بر ۳۱۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی از اختصاص شش هزار و ۵۰۰ میلیون ریال برای ایجاد سه طرح تولیدات گیاهی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: تعداد ۳۲ نفر در این طرح‌ها مشغول به کار می‌شوند.

رییس جهادکشاورزی شهرضا از بهره‌برداری یک طرح صنایع کشاورزی با اشتغالزایی ۱۸ نفر و سرمایه گذاری هزار و ۸۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: تعداد دو طرح در بخش منابع طبیعی با اشتغالزایی چهار نفر و سرمایه گذاری ۵۶۶ میلیون ریال نیز در این دهه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از بهره‌برداری چهار پروژه امور عشایر خبر داد و تصریح کرد: برای ایجاد این پروژه‌ها سه هزار و ۲۰۰ میلیون ریال اختصاص یافته و زمینه اشتغال چهار نفر را نیز فراهم کرده است.

خبر جدید  تلاش برای ایجاد علم دینی و ربط دادن علوم به دین، اشتباه تاریخی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد