دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
8:49:28 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسیجیان باید مالک اشتر را الگوی خود قرار دهند
بسیجیان باید مالک اشتر را الگوی خود قرار دهند
سرهنگ حسن عجمی گفت: اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب، ایجاد رقابت سالم و ارتقاء سطح کیفیت برنامه‌های بسیج و حلقه‌های صالحین از جمله اهداف جشنواره مالک اشتر است که به خوبی دنبال می‌شود. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)  در حاشیه مراسم اختتامیه جشنواره مالک اشتر با اشاره به فرامین گهربار رهبر معظم انقلاب در رابطه […]

سرهنگ حسن عجمی گفت: اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب، ایجاد رقابت سالم و ارتقاء سطح کیفیت برنامه‌های بسیج و حلقه‌های صالحین از جمله اهداف جشنواره مالک اشتر است که به خوبی دنبال می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)  در حاشیه مراسم اختتامیه جشنواره مالک اشتر با اشاره به فرامین گهربار رهبر معظم انقلاب در رابطه با خصوصیات مالک اشتر گفت: ولایتمداری، عزم راسخ، احساس مسئولیت و آمادگی برای مجاهدت، شجاعت و قدرت فرماندهی، تواضع و تقوا از جمله خصوصیات مالک اشتر است و بسیجیان باید مالک را الگوی خود قرار دهند.

سرهنگ حسن عجمی با اشاره به اهداف جشنواره افزود: اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب، ایجاد رقابت سالم و ارتقاء سطح کیفیت برنامه‌های بسیج و حلقه‌های صالحین از جمله اهداف جشنواره مالک اشتر است که به خوبی دنبال می‌شود.

شایانن ذکر است به همت اشراف فرماندهی سپاه ناحیه امام علی (ع) اصفهان، جشنواره مالک اشتر با حضور بسیجیان و رده‌های برتر برگزار شد.

همچنین در این جشنواره با توجه به ارزیابی عملکرد سال ۹۵ رده‌های صفی و ستادی از برترین پایگاه ها، حوزه ها، بسیج اقشار و معاونت‌ها تجلیل شد.

معرفی برترین و موفق‌ترین رده‌های سپاه و بسیج به صورت سالانه و با انگیزه ایجاد رقابت و الگو سازی بین رده‌ها از اهداف این جشنواره است همچنین نو آوری در اجرای برنامه ها، نگاه‌های بلند مدت و الگو‌های جهادی از ملاک‌ها رده‌های برتر بوده است.

لازم به ذکر است این جشنواره به صورت ناحیه‌ای و پس از شناسایی افراد برتر به صورت کشوری برگزار می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دانشگاهها به فروشگاه‌های مدرک تبدیل شده‌اند/پست ریاست دانشگاه به پست سیاسی تبدیل شده است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد