جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
11:04:26 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه نهضت پیشگیری از جرایم نیروهای مسلح در ناحیه تیران و کرون
برگزاری کارگاه نهضت پیشگیری از جرایم نیروهای مسلح در ناحیه تیران و کرون
با حضور ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان کارگاه نهضت پیشگیری از جرایم نیروهای مسلح با حضور نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان تیران و کرون در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد . به گزارش خبرگزاری بسیج از تیران و کرون؛ کارگاه نهضت پیشگیری از جرایم نیروهای مسلح با حضور نیروهای نظامی […]

با حضور ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان

کارگاه نهضت پیشگیری از جرایم نیروهای مسلح با حضور نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان تیران و کرون در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری بسیج از تیران و کرون؛ کارگاه نهضت پیشگیری از جرایم نیروهای مسلح با حضور نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان تیران و کرون در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد .

در این کارگاه آموزشی تشکری ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان به معرفی این سازمان از دیدگاه قانون اساسی و صلاحیت هایی که حضرت امام (ره) ، مقام معظم رهبری ( مد ظله ) و مجمع تشخیص نظام به آن داده اند پرداخت .

وی با مرور آنچه که برگرفته از دل پرونده های موجود در سازمان قضایی نیروهای مسلح بود به تبیین و تشریح برخی از مواد قانون مجازات جرایم نیروهای مسلح پرداخت تا با درس گرفتن از موارد اتفاق افتاده در این پرونده ها مشکلات پیش آمده دیگر تکرار نشود .

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف بیش از ۴۲کیلوگرم تریاک در مبارکه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد