شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
11:32:55 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نمایشگاه ۴۰ سالگی انقلاب در کاشان/کمبود بودجه داریم
برگزاری نمایشگاه ۴۰ سالگی انقلاب در کاشان/کمبود بودجه داریم
کاشان – مدیر حوزه هنری کاشان گفت: نمایشگاه ۴۰ سالگی انقلاب در نهادهای پرتردد کاشان با موضوعاتی مانند انقلاب، دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی و غیره از بهمن ماه به شکل دایمی برپا می شود.

محمد قاسم زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه رسالت حوزه هنری در دو موضوع تولید آثار فاخر و پرورش هنرمندان ارزشی تقسیم می شود، اظهار داشت: زیرمجموعه های هنری حوزه هنری شامل هنرهای تجسمی، آفرینش های ادبی و هنرهای نمایشی است و به فراخور کارگاه های آموزشی در حوزه هنری کاشان برگزار می شود.

وی ضمن اشاره به برگزاری شب های خاطره و وجود دفاتر ادبیات پایداری افزود: در دفاتر ادبیات پایداری ۳۰ پروژه تاریخ و خاطرات شفاهی رزمندگان را پیگیری می کنیم و شب های خاطره تحت عنوان راویان ایثار نیز به صورت ماهانه در حال برگزاری است.

مدیر حوزه هنری کاشان از چاپ نشریه ای تحت عنوان روایتگر با مضمون گزیده خاطرات رزمندگان کاشانی به صورت فصل نامه خبر داد و ابراز داشت: سه انجمن ادبی آیینی، شعر آزاد و شعر اتباع تحت عنوان صبح قلم در روزهای مشخصی از هفته مشغول به فعالیت هستند و کارگاه های آموزشی از قبیل آموزش نویسندگی، تئاتر و نمایش نامه نویسی برگزار و برای ترم جدید نیز نامنویسی می کنیم در حالی که در حوزه های دیگر نیز می توان ورود کرد اما به دلیل کمبود فضا از این کار خودداری کردیم.

وی با بیان اینکه محل فعلی حوزه هنری که یک خانه تاریخی است از سال ۱۳۸۰ به حوزه هنری واگذار شده است، گفت: به دلیل اینکه سال به سال بودجه کاهش پیدا می کند با فقر بودجه مواجه هستیم و بر همین اساس مرمت این خانه به کندی صورت می گیرد به نحوی که مرمت این خانه تاریخی متوقف شده است و این موضوع جای تاسف دارد.

خبر جدید  بروکراسی شهری عامل بی توجهی به خوشنویسان کاشانی است

شبهای خاطره با محوریت چهل سالگی انقلاب برگزار می شود

قاسم زاده از پرداختن نشریه روایت گر به موضوع ناگفته های انقلاب و افراد کاشانی موثر در پیروزی انقلاب اسلامی مقارن با چهل سالگی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: شب های خاطره با محوریت ۴۰ سالگی انقلاب برگزار می شود وچهار نمایشگاه خیابانی و نگارخانه ای نیز به همین مناسبت برگزار می شود.

وی از برگزاری نمایشگاه چهل سالگی انقلاب در نهادهای پرتردد کاشان با موضوعات انقلاب، دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی و غیره خبر داد و ابراز داشت: این نمایشگاه ها از بهمن ماه شروع می شود و از آنجا که جزو برنامه های مرکز حوزه هنری کاشان است به صورت دائمی و در طول سال نیز برپا می شود.

کد خبر ۴۵۰۷۱۶۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد