یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
14:39:42 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نخستین بازارچه همدلی در منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان
برگزاری نخستین بازارچه همدلی در منطقه ۱۴ شهرداری  اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی شمسی افزود: بازارچه همدلی به مناسبت ایام الله دهه فجر در سالن مطالعه حصه شمالی به منظور به نمایش در آوردن دستاوردهای زنان سرپرست خانوار و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار می شود.  وی با بیان این که اولین بازارچه همدلی به منظور عرضه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی شمسی افزود: بازارچه همدلی به مناسبت ایام الله دهه فجر در سالن مطالعه حصه شمالی به منظور به نمایش در آوردن دستاوردهای زنان سرپرست خانوار و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

نمایشگاه همدلی 2

 وی با بیان این که اولین بازارچه همدلی به منظور عرضه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار در منطقه ۱۴ گانه شهرداری راه اندازی می شود، اذعان داشت: با توجه به این که با ایجاد این بازارچه ها، زنان سرپرست خانوار می‌توانند از در آمد نسبی برخوردار شوند وجود این بازارچه ها می تواند علاوه بر تاثیر مستقیم در اقتصاد خانواده ها برای رفع نیازهای شهروندان نیز موثر باشد.

 وی اضافه کرد: در بازارچه همدلی  دستاوردهای بانوان منطقه ۱۴ در حوزه صنایع دستی، محصولات تزیینی ،غذایی وهنری به نمایش گذاشته می شود همچنین  برگزاری نمایشگاه اثار خوشنویسی استاد زارعی  از مفاخر هنری شهر اصفهان در زمینه کتابت قرآن مجید در این بازارچه در دید عموم قرار می گیرد.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان از برگزاری ۶ دوره آموزشی در حوزه های مهارتی به صورت رایگان در حاشیه بازارچه همدلی خبرداد و بیان کرد: شهرداری اصفهان بر مبنای مسوولیت های اجتماعی خود از زنان سرپرست خانوار در حوزه های اقتصادی،  فرهنگی، اجتماعی و روانی حمایت خواهد کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تنها ۳۰۰ هکتار از باغ های پسته آران و بیدگل بیمه است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد