جمعه, ۵ آذر , ۱۴۰۰
17:43:55 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جلسه مشترک ستاد آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اصفهان
برگزاری جلسه مشترک ستاد آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اصفهان
گروه فعالیت‌های قرآنی: جلسه مشترک ستاد آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اصفهان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری در جلسه مشترک ستاد آزمون سراسری حفظ […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: جلسه مشترک ستاد آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اصفهان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری در جلسه مشترک ستاد آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اصفهان با تاکید بر لزوم برگزاری باکیفیت آزمون قرآنی در استان گفت: نظم و کیفیت بالا در روند برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم سبب آرامش داوطلبان خواهد شد و در این راستا لازم است کادر آزمون موارد مربوط را مد نظر قرار دهند.
وی با ابراز خرسندی از ثبت نام بیش از ٢٤ هزار داوطلب در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اصفهان بر لزوم همکاری، همدلی و همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی به منظور ارتقای هرچه بهتر کیفی روند آزمون تاکید کرد.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت بالای استان اصفهان در بحث قرآنی بر برگزاری جلسات اندیشه ورزی قرآن و عترت به منظور انسجام فعالیت‌های قرآنی و تصمیم سازی در این زمینه تاکید کرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان نیز در ادامه ضمن تشکر از برگزاری جلسه پیرامون نحوه و جزییات برگزاری آزمون توضیحاتی ارائه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر دفتر قرآن و عترت استان اصفهان نیز در ابتدای جلسه به ارائه گزارشی از روند ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن پرداخت.
خاطرنشان می‌شود، جلسه هماهنگی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن با حضور سعید حسینی معاون اداره کل اوقاف و امور خیریه، محمد پروانیان مدیر عامل اتحادیه مراکز قرآنی استان و کارشناسان قرآنی دو اداره کل برگزار شد.

خبر جدید  جشنواره «امین» در اصفهان برگزار می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد