پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
14:10:43 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری المپیاد ورزش های همگانی در شهرستان فریدونشهر
برگزاری المپیاد ورزش های همگانی در شهرستان فریدونشهر
این جشنواره در رشته¬های طناب کشی، دارت، پنالتی هدفمند و داژبال در بخش آقایان و بانوان پنجشنبه ۱۹ بهمن و با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار برگزار شد. به گزارش برنا از اصفهان، همزمان با سی و نهمین بهار انقلاب اولین المپیاد ورزش­های همگانی همزمان با سراسر کشور در شهرستان فریدونشهر برگزار شد. این جشنواره […]

این جشنواره در رشته¬های طناب کشی، دارت، پنالتی هدفمند و داژبال در بخش آقایان و بانوان پنجشنبه ۱۹ بهمن و با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار برگزار شد.

به گزارش برنا از اصفهان، همزمان با سی و نهمین بهار انقلاب اولین المپیاد ورزش­های همگانی همزمان با سراسر کشور در شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

این جشنواره در رشته­های طناب کشی، دارت، پنالتی هدفمند و داژبال در بخش آقایان و رشته­های طناب کشی­، دارت، طناب زنی و داژبال در بخش بانوان و با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار و استقبال عموم مردم از روستاها و محلات مختلف شهر با همکاری اداره ورزش و جوانان، هیات ورزش­های روستایی و بازی های بومی و محلی و هیات ورزش های همگانی در شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

افتتاحیه المپیاد همراه با جشن پیروزی انقلاب با حضور مسئولین شهرستان از جمله فرماندار محترم شهرستان انجام شد و پس از رژه تیم­های حاضر، مسابقات در رشته­های مختلف برگزار شد. در اختتامیه این المپیاد به نفرات و تیم­ها برتر هر رشته جوایزی اهدا شد.

نفرات و تیم­های برتر در هر رشته به شرح ذیل می­باشد؛

طناب کشی

آقایان

تیم اول: چشمه گلاز

تیم دوم: روستای خویگان

تیم سوم: نهضت آباد

بانوان

تیم اول: وحدت

تیم دوم: فریدونشهر (الف)

رشته داژبال

آقایان

تیم اول: روستای خویگان (الف)

تیم دوم: روستای خویگان (ب)

تیم سوم: روستای خویگان (ج)

بانوان

تیم اول: باران (۲)

تیم دوم: خویگان

تیم سوم: فریدونشهر

دارت

آقایان

نفر اول: محسن مقدسی

نفر دوم: بهرام گوگونانی

نفر سوم: حمید شکراللهی

بانوان

نفر اول: اشرف جدیدی

نفر دوم: محترم گوگونانی

خبر جدید  فولاد مبارکه باید از زاینده‌رود بی‌نیاز شود

نفر سوم: گل طلا سوادکوهی

پنالتی هدفمند (ویژه آقایان)

نفر اول: میلاد کاظمی

نفر دوم: حسین سورانی (محمد)

نفر سوم: حسین سورانی (عبدالرضا)

طناب­زنی (ویژه بانوان)

خردسالان

نفر اول: نازنین افشاری

نفر دوم: زینب آزادی

نفر سوم: فاطمه جعفری (همزه علی)

نفر چهارم: فرزانه محمدی

نفر پنجم: مریم حسینی

نونهالان

نفر اول: سمانه موحدی

نفر دوم: رعنا افشاری

نفر سوم: زهرا قاسمی

نفر چهارم: غزل دیناری

نفر پنجم: فاطمه قاسمی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد