جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
9:21:05 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی ۱۰ پایگاه سلامت در جوار بقاع متبرکه اصفهان در سال جاری
برپایی ۱۰ پایگاه سلامت در جوار بقاع متبرکه اصفهان در سال جاری
 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری بیان داشت: در سال جاری ۱۰ پایگاه سلامت در قالب ایستگاه های سلامت در جوار بقاع متبرکه برپا شدند و به صورت رایگان به زائران و مجاوران خدمات پزشکی پرداختند،همچنین به ۸۰۰ نفر نیازمند که توانایی تهیه دارو و یا تامین هزینه بستری […]

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری بیان داشت: در سال جاری ۱۰ پایگاه سلامت در قالب ایستگاه های سلامت در جوار بقاع متبرکه برپا شدند و به صورت رایگان به زائران و مجاوران خدمات پزشکی پرداختند،همچنین به ۸۰۰ نفر نیازمند که توانایی تهیه دارو و یا تامین هزینه بستری در مراکز بهداشتی و درمانی را نداشتند نیز کمک نقدی بالغ بر ۷۳۶ میلیون و ۷۵۶ هزار ریال انجام شد.

وی افزود: بیش از ۷۰۰ میلیون ریال برای کمک به تامین دارو و درمان به افراد نیازمند در استان اصفهان کمک شده است

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از محل اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش و در قالب طرح اجرای مهر تندرستی در سال جاری و تاکنون به بیش از ۸۰۰ نفر نیازمند جهت تهیه دارو و هزینه بستری بیش از ۷۰۰ میلیون ریال کمک نقدی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری اظهار داشت: در سال ۹۶ با تلاش ها و پیگیری های به عمل آمده در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش طرح مهر تندرستی از محل موقوفات منطبق با هدف کمک به افراد نیازمندی که برای تهیه دارو، تامین هزینه درمان و بستری و همچنین کمک به مراکز درمانی و بهداشتی اجرا شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: همچنین از محل موقوفات منطبق با کمک به مراکز بهداشتی و درمانی نیز مبلغی بالغ بر بیش از ۶۷ میلیون ریال اعتبار به درمانگاه ها، مراکز بهداشتی و بیمارستان هایی که تحت پوشش سازمان اوقاف و امور خیریه هستند اهدا شده است.

خبر جدید  استاندار اصفهان: از مردم و اصحاب رسانه عذرخواهی می کنم

ثبت وقف جدید با رویکرد کمک به افراد بیمار و نیازمند

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری اضافه کرد: همچنین در راستای ایجاد وقف های جدیدی نیز با رویکرد کمک به افراد نیازمند جهت تهیه دارو و تامین هزینه های درمانی و همچنین کمک به مراکز بهداشتی و درمانی در سال جاری ۳۰ نشست صنفی با جامعه پزشکان و انجمن های سلامت در سطح استان برگزار شده است.

پایگاه سلامت

وی عنوان کرد: همچنین امسال ۵۰ خیر نیز مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال را به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان در جهت کمک به افراد نیازمند در قالب طرح مهر تندرستی کمک کردند که همه این مبلغ نیز در همین راستا هزینه شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: در حال حاضر در استان اصفهان نیز ۴۶ موقوفه مرتبط با بهداشت و درمان وجود دارد که شاخص ترین این موقوفات با عنوان موقوفه ثلثی عبدالرسول و موقوفه بتول دخت عبدالمحمدی با نیات تامین هزینه های پزشکی، کمک به دارو درمان بیماران بی بضاعت و معالجه بیماران در شهرستان اصفهان قرار دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد