یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
8:13:54 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی بیش از چهار هزار پایگاه کمیته امداد در هفته نیکوکاری در استان اصفهان
برپایی بیش از چهار هزار پایگاه کمیته امداد در هفته نیکوکاری در استان اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند در میدان قدس و باغ موزه چهلستون بازارچه و نمایشگاه توانمندیهای خودکفایی برای نمایش توانمندی های افراد تحت پوشش کمیته امداد برپا می شود. وی افزود: کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان در حال حاضر […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند در میدان قدس و باغ موزه چهلستون بازارچه و نمایشگاه توانمندیهای خودکفایی برای نمایش توانمندی های افراد تحت پوشش کمیته امداد برپا می شود.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان در حال حاضر ۱۰۰ هزار خانوار تحت پوشش دارد که از این تعداد ۸۶هزار خانوار مستمری بگیر کمیته امداد هستند.

شیران بیان کرد: بیش از ۱۰۰ هزار صندوق صدقات عمومی و شخصی در استان اصفهان وجود دارد.

کمیته امداد اصفهان

وی ادامه داد: در ۱۱ ماهه امسال ۲۴ میلیارد تومان از صندوق های صدقات استان اصفهان  جمع آوری و در بین نیازمندان تحت پوشش توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: ۷ هزار یتیم اصفهان از حامی برخوردار هستند، که هزینه پرداختی به هر یتیم به صورت سرانه ۲۳۰ هزار تومان است.

شیران تصریح کرد: ۱۰ هزار فرزندان غیریتیم کمیته امداد اصفهان بدون حامی هستند که سرانه پرداختی به محسنین در حدود ۵۰ هزار تومان است.

وی گفت: درآمد سال گذشته کمیته امداد در جشن نیکوکاری، ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده است که عمده این مبالغ در مدارس جمع آوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان اظهار داشت: جشن نیکوکاری ۱۶ اسفند ویژه مدارس، ۱۷ اسفند در تمام پایگاه های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری مساجد و بسیج و ۱۸ اسفند نیز در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار می گردد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برقراری پرواز اصفهان - رامسر از فرودگاه شهید بهشتی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد