پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
20:37:04 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه میثاق با شهدا سپاه برخوار در گلزار شهدا حبیب آباد برگزار شد
برنامه میثاق با شهدا سپاه برخوار در گلزار شهدا حبیب آباد برگزار شد
برنامه ماهانه میثاق با شهدا پایوران و نیروهای وطیفه سپاه ناحیه برخوار در گلزار شهدای شهر حبیب آباد با سخنرانی حجت الاسلام فاضلی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از برخوار، برنامه ماهانه میثاق با شهدا پایوران و نیروهای وطیفه سپاه ناحیه برخوار در گلزار شهدای شهر حبیب آباد با سخنرانی حجت الاسلام فاضلی برگزار […]

برنامه ماهانه میثاق با شهدا پایوران و نیروهای وطیفه سپاه ناحیه برخوار در گلزار شهدای شهر حبیب آباد با سخنرانی حجت الاسلام فاضلی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از برخوار، برنامه ماهانه میثاق با شهدا پایوران و نیروهای وطیفه سپاه ناحیه برخوار در گلزار شهدای شهر حبیب آباد با سخنرانی حجت الاسلام فاضلی برگزار شد.
حجت الاسلام فاضلی گفت: تنها گناهی که انسان کافر از دنیا می رود شرک است و در مقابل شرک گفتن کلمه لا اله الا الله است و انسان باید به راهش اعتقاد داشته باشد.
وی افزود: در زندگی غرب خدا محور نیست و انسان محور است و فکر می کنند همه مشکلات بدست انسان حل می شود که اشتباه است و انسان باید با ذکر، روح خود را درمان نماید.
این سخنران بیان نمود: اگر کسی خدا را نداشته باشد از هر موقعیتی برای فساد استفاده می کندو اگر خدا را داشته باشد از هیچ قدرتی نمی ترسد و غصه روزی نمی خورد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بازرسی های نوروزی منجر به تشکیل ۴۴۸ فقره پرونده تخلف در اصفهان شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد