یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
11:51:09 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی راهکارهای همکاری مشترک در زمینهٔ ارتباط صنعت و دانشگاه
بررسی راهکارهای همکاری مشترک در زمینهٔ ارتباط صنعت و دانشگاه
نشست هم‌اندیشی مشترک مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر برای بررسی راه‌های همکاری بین این دو نهاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اصفهان، صبح امروز در نشست هماندیشی مشترک مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینیشهر، راهکارهای همکاری مشترک در زمینهٔ ارتباط صنعت و دانشگاه مورد بحث و تبادلنظر قرار گرفت.

مسعود جعفرینژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینیشهر در این نشست به تشریح بخشی از توانمندیها و ظرفیتهای علمی این دانشگاه پرداخت و گفت: کسب مجوز تأسیس مرکز بینالمللی تحقیقات و مطالعات سنگهای ساختمانی ایران توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینیشهر، فرصت مناسبی برای برقراری و استحکام پیوند صنعت و دانشگاه است و میتواند ظرفیتهای بالقوه این دو نهاد را بارور سازد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان نیز با بیان فرصتها و تهدیدهای صنعت کشور گفت: لازمهٔ تحرک و پیشرفت در حوزه کارآفرینی و اشتغالزایی، وجود مراکز تحقیقاتی و دانشبنیان است.

محمدجواد بگی با استقبال از تأسیس مرکز بینالمللی تحقیقات و مطالعات سنگهای ساختمانی ایران در این واحد دانشگاهی، آن را فصل مشترکی از همکاری و تعامل بین دانشگاه و صنعت برشمرد و بر آمادگی صنایع استان اصفهان برای بهرهمندی و بهکارگیری از دانش روز بهمنظور استفاده بهینه در تولیدات صنعتی تأکید کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تلاش همگانی در راستای تبیین و اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد