پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
15:03:56 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی خواهرخواندگی شهرهای کشور به منظور توسعه گردشگری داخلی
بررسی خواهرخواندگی شهرهای کشور به منظور توسعه گردشگری داخلی
به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله نوروزی پیش از ظهر پنج شنبه در نشست خبری به مناسبت برگزاری نشست کلان شهرهای کشور در اصفهان با اشاره به ضرورت دستیابی به درآمدهای پایدار شهری اظهار داشت: اگر قوانین لازم در این زمینه به درستی تصویب شود به استقلال  پایدار شهرداری‌ها دست یافته و به تبع آن به […]

به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله نوروزی پیش از ظهر پنج شنبه در نشست خبری به مناسبت برگزاری نشست کلان شهرهای کشور در اصفهان با اشاره به ضرورت دستیابی به درآمدهای پایدار شهری اظهار داشت: اگر قوانین لازم در این زمینه به درستی تصویب شود به استقلال  پایدار شهرداری‌ها دست یافته و به تبع آن به توسعه پایدار دسترسی پیدا می‌کنیم.

وی افزود: هم اکنون دولت در سازمان شهرداری ها، وزارت کشور و همچنین مجموعه دولت در وزارت اقتصاد و دارایی در بخش ارزش افزوده ها و غیره بدهی‌هایی دارد که البته در نحوه تعاملات به شکل متفاوتی بوده است.

شهردار اصفهان تصریح کرد: بدین ترتیب شاهد بدهی‌های سنگینی در شهرداری‌ها از جمله، شهرداری اصفهان هستیم و امیدواریم تبادل اندیشه‌ها در نشست‌های مربوط به کلان‌شهرها منجر به راهکارهایی شود تا مطالبات خود را از دولت وصول و دیون انباشته شده از سال های قبل را پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: ما به وضعیت اقتصادی کشور و شرایط بودجه و درآمد دولت واقف هستیم اما اگر این دیون پرداخت نشود نمی توانیم تعهدات خود را نسبت به شهروندان عملیاتی کنیم.

برنامه ریزی برای ایجاد تیم های مشترک فرهنگی در میان کلان شهرهای کشور

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه در نشست شهرداران کلان‌شهرهای کشور موضوع خواهرخواندگی شهرها مورد بحث قرار گرفته است و باید اصطلاح مناسب به جای خواهرخواندگی شهرها نیز انتخاب شود، گفت: امیدواریم در جلسات بعدی نشست شهرداران کلان‌شهرهای کشور نحوه تعامل رویدادها و برگزاری جشنواره های مشترک فرهنگی تعریف و در راستای ایجاد تیم های فرهنگی مشترکی برنامه‌ریزی شود.

خبر جدید  از گوشه و کنار استان از نگاه خبرنگاران

وی ادامه داد: بدین ترتیب در کل کشور حجم گردشگری افزایش خواهد یافت و تمامی شهرها از فضای مناسبی در این موضوع بهره مند می شوند.

نوروزی تاکید کرد: به دنبال آن هستیم تا موضوع گردشگری داخلی را توسعه داده و ساماندهی کنیم چراکه همه شهرهای کشور از ظرفیت های بالایی در این زمینه برخوردار هستند.

از توسعه گردشگری به دنبال درآمدزایی برای شهرداری نیستیم

وی اضافه کرد: ما از توسعه گردشگری به دنبال درآمدزایی برای شهرداری نیستیم بلکه به دنبال رونق کار مردم هستیم چراکه بر این اعتقادیم رشد و توسعه گردشگری موجب شادابی و شور در شهر اصفهان و در میان شهروندان است و ماموریت های اصلی ما بدین شکل به سرانجام می‌رسد.

ایجاد تسهیلات برای اسکان راحت و بدون دغدغه گردشگران نوروزی

شهردار اصفهان با اشاره به ایجاد تسهیلات انتخاب مکان اسکان راحت برای گردشگران نوروزی گفت: شهرداری اصفهان سایتی برای گردشگران نوروزی تدارک دیده است تا با رزرو مکان‌های اقامتی پیش از سفر برای اسکان در اصفهان با مشکلی مواجه نشوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد