دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
9:57:32 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باغ شهر نطنز میزبانی شایسته برای گردشگران نوروزی
باغ شهر نطنز میزبانی شایسته برای گردشگران نوروزی
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، علی پیراینده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساماندهی ورودی‌های شهر یکی از اولویت اساسی شهرداری است، اظهار کرد: مسطح کردن و زیرسازی ورودی نطنز از سوی کاشان شامل خاکبرداری، خاکریزی، زیرکوبی اجرایی می شود. وی افزود :باغ شهر تاریخی نطنز به عنوان شهر توریستی در ایام نوروز […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، علی پیراینده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساماندهی ورودی‌های شهر یکی از اولویت اساسی شهرداری است، اظهار کرد: مسطح کردن و زیرسازی ورودی نطنز از سوی کاشان شامل خاکبرداری، خاکریزی، زیرکوبی اجرایی می شود.

وی افزود :باغ شهر تاریخی نطنز به عنوان شهر توریستی در ایام نوروز پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است و باید از همه ظرفیت‌ها برای میزبانی مطلوب از گردشگران استفاده شود.

شهردار نطنز گفت: چهره شهر برای گردشگران داخلی و خارجی باید  زیبا و چشم نواز باشد تا هم خاطره‌ای ماندگار برای گردشگران رقم بخورد و هم جذب گردشگر با تبلیغات دیگر گردشگرانی که در این شهر حضور پیدا می کنند، رشد بیشتری داشته باشد.

وی اظهار کرد: در دیداری که با معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی داشتیم، ایزدی برای رفع مشکلات و موانع موجود در طرح جامع شهری قول پیگیری داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آغاز ساخت مسجد در مسکن مهر ورزنه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد