جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
16:55:27 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازیکن تیم والیبال بانوان ذوب آهن: فقط گفتم ما نمی‌توانیم کثیف بازی کنیم
بازیکن تیم والیبال بانوان ذوب آهن: فقط گفتم ما نمی‌توانیم کثیف بازی کنیم
بازیکن تیم والیبال بانوان ذوب آهن که به کمیته انضباطی فدراسیون فراخوانده شده است در خصوص علت این مساله گفت: واقعاً نمی‌دانم برای چه موضوعی باید به کمیته انضباطی بروم و تنها چیزی که به ذهنم می‌رسد شاید به خاطر مصاحبه بعد از بازی باشد که در آن به توهین‌های تیم پیکان اشاره کردم و […]

بازیکن تیم والیبال بانوان ذوب آهن که به کمیته انضباطی فدراسیون فراخوانده شده است در خصوص علت این مساله گفت: واقعاً نمی‌دانم برای چه موضوعی باید به کمیته انضباطی بروم و تنها چیزی که به ذهنم می‌رسد شاید به خاطر مصاحبه بعد از بازی باشد که در آن به توهین‌های تیم پیکان اشاره کردم و گفتم ما نمی‌توانیم کثیف بازی کنیم.

صبا ایدلخانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بازی خوبی بود که ما به دنبال پیروزی در میدان و رسیدن به قهرمانی در این فصل بودیم که متاسفانه یک سری مسائلی در این بازی رخ داد که با شکست در این بازی و تنها با یک بدشانسی قهرمانی را از دست دادیم. در حالی که در گیم چهارم با اختلاف از حریف پیش بودیم اتفاقات حاشیه‌ای موجب برهم خوردن تمرکز و بالا رفتن اشتباهات فردی ما شد و بازی را از دست دادیم.

وی افزود: مشکل ما باخت تیم نبود، موضوع مسائل غیر اخلاقی و نامناسب محیط ورزشی بود که متاسفانه در این بازی رخ داد. آن‌ها برای برد به میدان آمده بودند تا نتیجه کری خوانی‌هایی که داشتند را به دست آورند. من در طول بازی و حتی پس از آن در مقابل توهین‌هایی که شنیدم هیچ واکنشی نشان ندادم و بازیکنان ما در این بازی تنها مورد بی احترامی قرار گرفتند.

 قدرتی زن تیم ذوب آهن که بعد از این دیدار به کمیته انضباطی فراخوانده شده است، خاطر نشان کرد: واقعاً علت رفتن به کمیته انضباطی را نمی‌دانم من هیچ برخوردی با تیم مقابل نداشتم و تنها در پایان بازی در مصاحبه‌ای که انجام شد جز واقعیت چیزی نگفتم شاید با توجه به حساسیت وفشار بازی لحن گفتنم تند بوده اما هر آنچه من یا دیگر بازیکنان ذوب آهن بیان کردیم درست بود.

خبر جدید  میزبانی اصفهان از آلاینده ها تا روز چهارشنبه

ایدلخانی تصریح کرد: من در مصاحبه گفتم مربی و بازیکنان تیم حریف آنقدر فحاشی و صحبت‌هایی که درشان ورزش نیست بیان کردند که کلاً تمام جو را متشنج کردند و ذهن داور را به ریختند و داور نتوانست کار خودش را به خوبی انجام دهد.

وی تاکید کرد: باز می گویم ما بلد نیستیم زیر تور فحش بدهیم، ما سالم بازی می‌کنیم و نمی‌توانیم کثیف بازی کنیم حتی اگر به قیمت از دست دادن قهرمانی باشد اتفاقی که در این بازی رخ داد.

ملی پوش ذوب آهن گفت: بهر جهت با توجه به دستور فدراسیون دوشنبه به کمیته انضباطی می‌روم و تابع قوانین هستم اما امیدوارم برخوردها عادلانه باشد و با آنهایی هم که به بازیکنان و تیم ما توهین کردند نیز برخورد شود، ذوب آهن باشگاه باشخصیتی است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد