سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
11:42:49 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازگشت تیم های امدادی/ نیروهای پشتیبان به محل سقوط اعزام می شوند
بازگشت تیم های امدادی/ نیروهای پشتیبان به محل سقوط اعزام می شوند
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سمیرم، در حال حاضر شرایط به گونه ای است که به گفته نیروهی هلال احمر مستقر در منطقه، نیروها با شش تا هفت ساعت پیاده روی به محل سقوط می رسند. شرایط در بالای کوه بسیار دشوار است اما نیروهای اعزامی از استان های اصفهان و چهارمحال و یاسوج […]

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سمیرم، در حال حاضر شرایط به گونه ای است که به گفته نیروهی هلال احمر مستقر در منطقه، نیروها با شش تا هفت ساعت پیاده روی به محل سقوط می رسند.

شرایط در بالای کوه بسیار دشوار است اما نیروهای اعزامی از استان های اصفهان و چهارمحال و یاسوج مجهز هستند.

بنابر گزارشات رسیده، جمع آوری قطعات پیکرها آغاز شده است و تیم های مستقر در محل سقوط درصدد زدن کارگاه در این محل هستند.

همچنین برخی از تیم های امدادی به سی سخت منتقل شده اند اما گویا در آنجا هم امکان حرکت به سمت پایین وجود ندارد و قرار است تیم هایی که در محل سقوط مستقر هستند بازگشته و به جای آنها تیم های پشتیبان که آنها هم از نیروهای ماهر و مجهز هستند به محل اعزام شوند.

به گفته مسئولان حاضر در محل حادثه، نباید تیم های بومی بدون تجهیزات بروند چراکه شب را باید آنجا کمپ بزنند و این کار نیاز به تجهیزات دارد. همانطور که دیروز از سی سخت چهار نفر به منطقه رفتند و هرچند زودتر از تیم های امدادی هم به لاشه رسیدند اما گیر کردند و دو فروند بالگرد مجبور شد برای نجات آنها به پرواز دربیاید که این روند کار را برای نیروهای امدادی آن هم در این شرایط دشوار می کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کاشی‌ها سنت‌های رمضان را حفظ کرده‌اند/آیین روزه‌واکنی نوعروس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد