چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
13:00:56 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید از موزه تنوع زیستی اصفهان رایگان است
بازدید از موزه تنوع زیستی اصفهان رایگان است
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، به مناسبت ایام الله مبارک فجر مردم می‌توانند برای آشنایی با نمونه‌های حیوانات و حیات وحش از  موزه تنوع زیستی اصفهان به صورت رایگان بازدید کنند. موزه‌های تنوع زیستی در آشنایی مردم هر شهر با ویژگی‌های جانداران و حیات وحشی که به طور طبیعی قادر به مشاهده آن در طبیعت نیستند […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، به مناسبت ایام الله مبارک فجر مردم می‌توانند برای آشنایی با نمونه‌های حیوانات و حیات وحش از  موزه تنوع زیستی اصفهان به صورت رایگان بازدید کنند.

موزه‌های تنوع زیستی در آشنایی مردم هر شهر با ویژگی‌های جانداران و حیات وحشی که به طور طبیعی قادر به مشاهده آن در طبیعت نیستند و ضرورت حفظ و نگهداری از حیوانات، دارای ارزش ویژه‌ای است همچنین پژوهشگران هر شهر می‌توانند با ورود به این موزه‌ها تحقیقات لازم را بر روی گونه‌های مختلف گیاهی و جانوری انجام دهند.

موزه تنوع زیستی اصفهان

این موزه‌ها نمونه‌ها و ذخایر متنوع جانوری و گیاهی و به عبارتی گویا ذخایر غیر زنده ژنها مورد عملیات‌های شناسایی، ثبت، ضبط و طبقه بندی قرار گرفته و برای نسل‌های آینده و به منظور ارائه خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی در زمینه علوم طبیعی و حیات وحش به جامعه، ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به محیط زیست، بررسی و بیان روند تکامل و دیگر اهداف نگهداری می‌شود.

موزه تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با مساحت ۳۰۰ متر مربع و فضای نمایشگاهی ۶۰ مترمربع در سه طبقه منظم شده است.در این موزه ۶۹۴ نمونه انواع ماهی ها، دوزیستان، خزندگان، پرندگان، پستانداران، صدف های دریایی، مرجان ها، سنگ ها، کانی ها و گیاهان به همراه ۳۸ قاب حشره نگهداری می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  50 واحد مسکونی خیر ساز،آماده واگذاری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد